LAJMI I FUNDIT:

Yjet e veshur më bukur në “Critics’ Choice Awards”. Komentoni të preferuarat tuaja

Yjet e veshur më bukur në “Critics’ Choice Awards”. Komentoni të preferuarat tuaja

“Critics’ Choice Awards” mori vëmendje të madhe, një javë pas Golden Globes

Reklama

Eventi i rëndësishëm u mbajt në Santa Monica të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe mblodhi një numër të madh personazhesh të botës së filmit dhe televizionit.

Mes VIP-ave që kaluan në tapetin e kuq, pati nga ata që shkëlqyen pak më shumë se të tjerët.

Në shfaqjen e këtij viti, pati risi në fustanet e tyre. Ajo që u vu re, ishin ngjyrat e larmishme.

Jennifer Lopez, ndryshe nga të tjerat, kishte përzgjedhur një fustan të ngushtë me shpinë të hapur,  që i nxirrte në pah format e trupit perfekte.

Ja veshjet e mrekullueshme në tapetin e kuq:

Jennifer Lopez
Veshja: Rob Zangardi & Mariel Haenn

Charlize Theron
Veshja: Celine

Cynthia Erivo
Veshja: Fendi

Kate Beckinsale
Veshja: Julien X Gabriela

Zendaya
Veshja: Tom Ford

Rachel Brosnahan
Veshja: Carolina Herrera

Florence Pugh
Veshja: Prada

Milo Ventimiglia
Veshja: Brunello Cucinelli

Nicole Kidman
Veshja: Armani

Phoebe Waller-Bridge
Veshja: Dior

Mandy Moore
Veshja: Elie Saab

Christopher Abbott

Billy Porter
Veshja: Hogan Mclaughlin

Renée Zellweger
Veshja: Dior

Saoirse Ronan
Veshja: Erdem

Laura Dern

Awkwafina