LAJMI I FUNDIT:

Vizitorët tregojnë skenat më të çuditshme që i panë nëpër hotele (Foto)

Vizitorët tregojnë skenat më të çuditshme që i panë nëpër hotele (Foto)

Instruksionet komike për jepen e ndihmës së parë dhe piktura që ngjanë me qimet në sallën e ngrënies, janë disa prej skenave më të çuditshme, që kanë hasur vizitorët nëpër hotele të ndryshme.

Bored Panda i ka grumbulluar imazhet e ndryshme, nëpërmjet të cilave turistë nga mbarë bota, tregonin se sa të habitur mbetën pasi u akomoduan për pushim, transmeton Telegrafi.


“Dhoma me peizazh” në fakt ishte përballë një hoteli tjetër, me një parking të zakonshëm, derisa një tjetër të cilit iu premtua jakuzzi, e gjeti një vaskë të madhe.

Rastet e shpërndara, janë aq të pështira sa që do t’ju bëjnë të kontrolloni edhe një herë, para se të bëni rezervimet. /Telegrafi/