LAJMI I FUNDIT:

Vikend ideal për ta blerë harçin e Kurban Bajramit – ekstra zbritje në Interex për këtë festë!

Vikend ideal për ta blerë harçin e Kurban Bajramit – ekstra zbritje në Interex për këtë festë!

Një prej festave më të mirëpritura nga besimtarët e fesë islame, Kurban Bajrami, po vjen të martën e datës 20 korrik.

Ndonëse shumë pak ditë na ndajnë nga kjo festë e cila sjell solidarizim të pashoq mes familjarëve e shoqërisë, Interex, si gjithherë, edhe kësaj radhe është afër konsumatorëve të vet.

Duke filluar nga data 16 korrik e deri më 20 korrik, përveç zbritjeve të shumta, Interex do të sjell EKSTRA ZBRITJE në produktet më të kërkuara për festën e Kurban Bajramit.

Kjo ekstra zbritje do të vlejë për ëmbëlsira, produkte që përdoren për drekën e kësaj dite të shenjtë për myslimanët e për çdo gjë tjetër relevante.

Prandaj shfrytëzojeni këtë vikend që t’i blini më herët produktet e Kurban Bajramit – madje duke kursyer shumë para!

Për t’i parë zbritjet e shumta në kuadër të fletushkës javore, shfletoni më poshtë:

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Mustafa i PDK-së i reagon Muratit: 29,509 persona që nuk po figurojnë si të papunësuar, e as si të punësuar i janë bashkëngjitur karvanit të migrimit

Mustafa i PDK-së i reagon Muratit: 29,509 persona që nuk po figurojnë si të papunësuar, e as si të punësuar i janë bashkëngjitur karvanit të migrimit

Ekonomi
Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs
Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Epidamn
BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

Korporata Rugove

"Nuk ka ndodhur asnjëherë në historinë e shtetit”, Murati: Për 30 muaj, mbi 32 mijë të rinj që kanë filluar punë në Kosovë

Ekonomi
Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate EXPO
Kalo në kategori