LAJMI I FUNDIT:

Me veturën 300 mijë euroshë u përplas direkt në pemë, humb jetën shoferi i Ferrarit në Britani të Madhe

Me veturën 300 mijë euroshë u përplas direkt në pemë, humb jetën shoferi i Ferrarit në Britani të Madhe

Një burrë në të 30-at ka humbur jetën, pasi është përplasur me veturën e tij sportive Ferrari me një pemë.

Reklama

Vetura që kap shumën e 300 mijë eurove, doli nga rruga në Armtorp në afërsi të Doncaster të Britanisë së Madhe dhe u përplas direkt me një pemë, transmeton Telegrafi.

Policia në South Yorkshire ka dalur në vendin e ngjarjes pasi është telefonuar nga qytetarët, ku shoferi menjëherë është shpallur i vdekur, por që akoma nuk është identifikuar zyrtarisht.

Ata i kanë bërë apel të gjithëve që ishin dëshmitarë të këtij aksidenti, që të lajmërohen nëse kanë çfarëdo informacioni që do të ndihmonte në identifikimin e tij.

Fotografitë tregojnë dëmin në veturë, kur pjesa e përparme dhe rrotat janë shkatërruar plotësisht.

Duket se kulmi i veturës është shkëputur plotësisht. Bëhet fjalë për një veturë sportive me motor twin-turbo V8 që kushton 300 mijë euro. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Mediet serbe gënjejnë rreth postimit të Hajrullahut për protestën kundër Vuçiqit në Beograd

Mediet serbe gënjejnë rreth postimit të Hajrullahut për protestën kundër Vuçiqit në Beograd

Serbia
Kubanezët luftojnë në anën e rusëve në Ukrainë, u është premtuar shtetësia dhe 5 dollarë në dorë dhe pagë mujore prej 2.545

Kubanezët luftojnë në anën e rusëve në Ukrainë, u është premtuar shtetësia dhe 5 dollarë në dorë dhe pagë mujore prej 2.545

Evropa
Kreu i inteligjencës ukrainase pranoi rolin e tij në sulmin në urën e Krimesë

Kreu i inteligjencës ukrainase pranoi rolin e tij në sulmin në urën e Krimesë

Evropa
A do të furnizohet Ukraina me raketat gjermane Taurus, që kanë një rreze veprimi prej 500 kilometra dhe mund të shkatërrojnë bunkerë nëntokësorë?

A do të furnizohet Ukraina me raketat gjermane Taurus, që kanë një rreze veprimi prej 500 kilometra dhe mund të shkatërrojnë bunkerë nëntokësorë?

Evropa
Erdogan u jep fëmijëve para dhe lodra në shkollën ku votoi në Stamboll

Erdogan u jep fëmijëve para dhe lodra në shkollën ku votoi në Stamboll

Turqia
Rusia kreu sulmin më të madh me dron në Kiev që nga fillimi i agresionit, ukrainasit pretendojnë se kanë rrëzuar 52 nga 54 fluturaket pa pilot

Rusia kreu sulmin më të madh me dron në Kiev që nga fillimi i agresionit, ukrainasit pretendojnë se kanë rrëzuar 52 nga 54 fluturaket pa pilot

Evropa
Kalo në kategori