LAJMI I FUNDIT:

Veshjet më të mira të të famshmëve në “Coachella 2022”

Veshjet më të mira të të famshmëve në “Coachella 2022”

Coachella është rikthyer në vitin 2022 pas një pauze dy vjeçare, duke vendosur yjet më të mëdhenj të muzikës në qendër të skenës.

Por, pa dyshim është moda e festivaleve ajo që e bën ngjarje edhe më madhështore.


Nga kostumet tërheqëse të veshura nga interpretuesit duke përfshirë Harry Styles, Megan Thee Stallion dhe Doja Cat deri tek yjet si Kylie Jenner, Hailey Baldwin dhe Vanessa Hudgens të zgjedhur për të festuar dhe kërcyer në shkretëtirë kishte disa veshje të mahnitshme.

Të gjitha lajmet nga Coachella
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Coachella

Disa prej tyre ua sjellim më poshtë:

Në trend Femra

Më shumë
Një xhaketë që nuk ka konkurrencë këtë vjeshtë: Ka shtyrë të gjitha të tjerat jashtë modës

Një xhaketë që nuk ka konkurrencë këtë vjeshtë: Ka shtyrë të gjitha të tjerat jashtë modës

Moda
Kate Middleton ka bërë një rifreskim total të pamjes, duke i ndryshuar ngjyrën e flokëve

Kate Middleton ka bërë një rifreskim total të pamjes, duke i ndryshuar ngjyrën e flokëve

Flokë dhe stil
Pronarja e figurës tërheqëse dhe trupit pa të meta: 'Kukulla amerikane' është një parajsë për sytë

Pronarja e figurës tërheqëse dhe trupit pa të meta: 'Kukulla amerikane' është një parajsë për sytë

Femra
Kombinime të lezetshme të modës me çorape të rrudhura pa shputa në rolin kryesor

Kombinime të lezetshme të modës me çorape të rrudhura pa shputa në rolin kryesor

Keshilla Modë
Miliona femra janë të rrezikuara nga pesë lloje të kancerit duke mos e ditur se ekzistojnë ose nuk i dinë simptomat

Miliona femra janë të rrezikuara nga pesë lloje të kancerit duke mos e ditur se ekzistojnë ose nuk i dinë simptomat

Femra
LEHTËSONI DHIMBJET E BEBIT TUAJ

LEHTËSONI DHIMBJET E BEBIT TUAJ

Prindër dhe fëmijë
Kalo në kategori