Stili i Megan Fox është ‘dhurata’ që vazhdon të na jap në çdo dalje.

Veshjet e saj janë përkufizimi i fjalës trend.

Dhe, për veshjen e saj të fundit, Megan ka ikur dhe ka kanalizuar një tjetër referencë të kulturës pop: kukullat Bratz. Po, e lexuat mirë.

Duke u futur në Instagram gjatë natës, ylli ndau disa foto nga veshja e saj më e re që kishte veshur për të marrë pjesë në lojën All-Star të NBA 2022 në Ohio me të fejuarin Machine Gun Kelly.

Veshja e saj? Një kostum pantallonash portokalli me një stampim të ngjashëm me tigrin. Por në vend që të shkojë për një situatë rreptësisht formale me kostum, Megan, e cila është stiluar nga Maeve Reilly, vendosi shijen e saj në set duke veshur xhaketën mbi një pjesë të vogël të zezë.

Megan e ka aksesuar veshjen me detaje neoni, duke përfshirë një çantë neoni portokalli në formë të ëmbël dhe një manikyr/pedikyr të gjelbër lime. /Telegrafi/