0Shares

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PD) Kadri Veseli ka ngushëlluar familjen Kikaj dhe Lidhjen Demokratike të Kosovës për ndarjen nga jeta e deputetit Agim Kikaj.

Ngushëllimi i Veselit:

Me pikëllim e mora lajmin për ndarje nga jeta të deputetit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Kikaj.

U shpreh ngushëllime familjes, miqve dhe kolegëve në LDK për vdekjen e Agim Kikajt./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)