LAJMI I FUNDIT:

Vendin e parë në Kosovë Auto Mita e feston me giveaway për klientët e saj

Vendin e parë në Kosovë Auto Mita e feston me giveaway për klientët e saj

Përzgjedhja e veturës është vendim i rëndësishëm e kur bëhet fjalë për veturat më të mira dhe me cilësinë më të lartë, Auto Mita është përgjigja finale.

Si një ndër kompanitë lidere në auto industry, Auto Mita ka dëshmuar veten duke fituar kështu besimin e një përqindje të lartë të klientëve anë e mbanë Kosovës dhe më gjerë.

Duke filluar nga kualiteti që ofrojnë në treg deri tek stafi e menaxhimi që është tejet profesional dhe korrekt ndaj të gjithë atyre që trokasin në dyertë e tyre për të blerë veturë.

Nuk mund të lihen anash as prurjet e reja të veturave më me nam nëpër shumë vende të botës, me prezantime të mahnitshme e shpjegime të detajizuara rreth tyre, duke lënë të nënkuptohet sa e rëndësishme për ta është siguria e çdo vozitësi.

Për të gjitha këto veçori të lartë cekura nuk është fare e çuditshme pse Auto Mita ka fituar vendin e pare si auto kompania më e mirë në Kosovë.

Edhe në këtë rast ata kanë menduar për klientët besnikë, Auto Mita ka filluar një lojë shpërblyese për giveaway.

Pjesë e giveaway për të fituar një palë ski nga Renault, të cilat do të mund t’i shfrytëzoni padyshim në këtë kohë perfekte për skijim

 

Krejt çka duhet të bëni është:

– Ndiq faqen @auto.mita

– Bëni tag 2 miq në koment

View this post on Instagram

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

Fituesi do të përgjedhet me 17 Shkurt, në mënyrë të rëndomtë.

Me anë të këtij giveway  Auto Mita shpreh falenderim që e vendosët me besimin tuaj si lider në industrinë e veturave.

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Një zgjidhje e avancuar për rënien e flokëve

Një zgjidhje e avancuar për rënien e flokëve

VatanMed Clinic
A u rritën sërish normat e interesit të kredive? Flasin nga Banka Qendrore e Kosovës

A u rritën sërish normat e interesit të kredive? Flasin nga Banka Qendrore e Kosovës

Ekonomi
E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

Kosmonte Foods
Investimi në vendbanim është me rëndësi – blerja e banesës së re tek Kompleksi Linda në Fushë Kosovë është i duhuri

Investimi në vendbanim është me rëndësi – blerja e banesës së re tek Kompleksi Linda në Fushë Kosovë është i duhuri

Al Trade Center
Premiera e Transformers: Rise of the Beasts në CineStar Megaplex mblodhi një numër të madh të njerëzve!

Premiera e Transformers: Rise of the Beasts në CineStar Megaplex mblodhi një numër të madh të njerëzve!

Cinestar
Tri dekada plot sukses dhe arritje për Alba qeramika

Tri dekada plot sukses dhe arritje për Alba qeramika

Albaqeramika
Kalo në kategori