Njihet ndryshe si vetura që “flet shqip”, por në dimër është veturë që nuk pyet fare për këtë stinë.

Bëhet fjalë për Dacia Duster, SUV fantastik të cilin e gjeni te Auto Mita, distributori i autorizuar i veturave Dacia.

Për vetëm 14.990 euro, ju mund të bleni veturën Dacia Duster, por kjo nuk është e tëra, pëfitoni pos ksaj edhe:
4 Goma Dimri – GRATIS
1 Vit KASKO
5 vite Garancion

Më poshtë vetëm disa karakteristika të kësaj veture të magjishme:
– Motorr 1.6 115kf Benzin,
– Pakoja më e lartë “Prestige”
– Navigacion 7″ me prekje,
– Çelës inteligjent “Hands free”
– Multimedia sistem me ekran 7″,
– Kamerë për parkim,
– Sensorë parkimi prapa
– Sensorë të kendit të vdekur
– Xhamat e errësuar fabrikisht
– Klimë automatike
– Fellne alumini 17″ dhe shumë të tjera.
– Ngjyra metalike sipas gjendjes se stokut.

Përfitoni nga kjo mundësi unike për të drejtuar një SUV me të gjitha aspektet më të përsorura teknologjike.

Mbi të gjitha, është e vetmja veturë që flet shqip…

Vizitoni showroomin e Auto Mita për të blerë këtë veturë me këtë çmim tepër të volitshëm ku vijnë edhe katër goma të dimrit GRATIS.

artikull i sponsorizuar