LAJMI I FUNDIT:

Vdes një punëtor ndërtimtarie në Prishtinë, bie nga objekti në ndërtim

Vdes një punëtor ndërtimtarie në Prishtinë, bie nga objekti në ndërtim

Një 45-vjeçar me inicialet M.B., ka humbur jetën tragjikisht, pasi sot ka rënë nga një objekt në ndërtim në Prishtinë.

Rastin tragjik e ka konfirmuar për Telegrafin, zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi.


“Një punëtor me inicialet M.B (1973), ka humbur jetën si pasojë e rënies nga skelet gjatë kohës ku ishte duke punuar. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 10:00 në Rrugën ‘Ahmet Krasniqi’”, në Prishtinë”, ka thënë Krasniqi.

Sipas tij, policia ka dal menjëherë në vendin e ngjarjes dhe është duke zhvilluar hetimet në ndriçimin e plotë të këtij rasti tragjik. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Dështimi për shkarkimin e kryetarëve në veri, reagon Kurti: Serbia e ka parë që mund t'i mbledhë 20%, por jo edhe 50% të votave

Dështimi për shkarkimin e kryetarëve në veri, reagon Kurti: Serbia e ka parë që mund t'i mbledhë 20%, por jo edhe 50% të votave

Lajme
Pasuria e shefave të grupeve parlamentare - Abelard Tahiri milioner

Pasuria e shefave të grupeve parlamentare - Abelard Tahiri milioner

Politikë
Nova: Vuçiq flet gjithë ditën për Srebrenicën që ta fsheh debaklin e tij në Kosovë

Nova: Vuçiq flet gjithë ditën për Srebrenicën që ta fsheh debaklin e tij në Kosovë

Lajme
Ambasada e SHBA-së vlerëson përpjekjen e Kosovës në procesin për shkarkimin e kryetarëve në komunat veriore

Ambasada e SHBA-së vlerëson përpjekjen e Kosovës në procesin për shkarkimin e kryetarëve në komunat veriore

Lajme
Vetura godet shtyllën e një pompe dertivatesh në Prishtinë

Vetura godet shtyllën e një pompe dertivatesh në Prishtinë

Kronika e Zezë
Shqiptari humbi jetën në punë në Itali, familja: Duam të vërtetën nga hetimi

Shqiptari humbi jetën në punë në Itali, familja: Duam të vërtetën nga hetimi

Lajme
Kalo në kategori