0Shares

Nuk dihet kush janë pronarët e tyre e këtyre veturave “të stilizuara”, por mund të mendohet se synuar dashur që të tjerët ta kthejnë kokën tek ta.

Dhe, njerëzit vërtetë e kthejnë kokën kur shohin gjëra qesharake, si një Miata me dy sfera në pjesën e pasme apo një Smart me grill nga Rolls-Royce.

Madje, ata kanë bërë edhe foto të tyre. E, se për çfarë është saktë fjala, shikojeni vet këtë “kreativitet”. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)