LAJMI I FUNDIT:

Udhëtim falas çdo 15 minuta me autobus, nga rrethi i flamurit deri në Prishtina Mall dhe anasjelltas

Udhëtim falas çdo 15 minuta me autobus, nga rrethi i flamurit deri në Prishtina Mall dhe anasjelltas
Qendra Tregtare Prishtina Mall /Foto: Ridvan Slivova/

Janë bërë pothuajse tri javë që qendra më e madhe tregtare në vend, Prishtina Mall hapi dyert për të gjithë qytetarët e vendit e më gjerë.

Por, risitë nga kjo qendër tregtare nuk kanë fund, kjo pasi Prishtina Mall ofron udhëtim falas me autobus për të gjithë klientët e saj nga rrethi i flamurit deri në Prishtina Mall, dhe anasjelltas.

Sipas një njoftimi në rrjetin social në Facebook në faqen zyrtare të Prishtina Mall bëhet e ditur se orari i udhëtimeve do të jetë duke filluar nga ora 08:00 e mëngjesit deri në orën 24:00 të natës, çdo 15 minuta.

“Udhëto FALAS çdo ditë nga rrethi i flamurit në Prishtina Mall dhe anasjelltas. 🚌 Orari: 8:00-24:00 | Çdo 15 min. Prishtina Mall, kujdeset për ju”. /Telegrafi/

Në trend Ekonomi

Më shumë
Pushime me Eurokoha 7 ditë All Inclusive, duke filluar prej 315 Euro

Pushime me Eurokoha 7 ditë All Inclusive, duke filluar prej 315 Euro

Eurokoha
Tregoi se konsumon vetëm produkte vendore, Korporata “Rugove” i dhuron qytetarit pako me ujë dhe djathë

Tregoi se konsumon vetëm produkte vendore, Korporata “Rugove” i dhuron qytetarit pako me ujë dhe djathë

Prodhime Vendore
Ftesë për aplikim / ofertim – “Mirëmbajtja e pajisjeve të klimatizimit në dyqanet dhe objektet e IPKO-s’’

Ftesë për aplikim / ofertim – “Mirëmbajtja e pajisjeve të klimatizimit në dyqanet dhe objektet e IPKO-s’’

Ipko
E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

Kosmonte Foods
Një zgjidhje e avancuar për rënien e flokëve

Një zgjidhje e avancuar për rënien e flokëve

VatanMed Clinic
A u rritën sërish normat e interesit të kredive? Flasin nga Banka Qendrore e Kosovës

A u rritën sërish normat e interesit të kredive? Flasin nga Banka Qendrore e Kosovës

Ekonomi
Kalo në kategori