0Shares

Nëse keni problem me flokët e yndyrta dhe që në ditën e dytë nuk mund të bëni asgjë me to për shkak të yndyrës që krijohet në rrënjët e tyre, po ju sjellim zgjidhje të thjeshtë për problemin tuaj.

Që të mos detyroheni t’i lani flokët çdo të dytën ditë, provoni njërën nga këto frizura, transmeton Telegrafi.

Flokët tuaj do të duken të pastra dhe të rregulluara, ndërkaq lëkurën e kokës suaj do ta shpëtoni nga ekspozimi i shpeshtë ndaj preparateve.

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)