LAJMI I FUNDIT:

Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Rajoni i Sarajevës dje është goditur nga dy tërmet, e momenti i tërmetit të parë është regjistruar në programin e mëngjesit të televizionit të Sarajevës.

Në fakt prezantuesja Vanja Semiq ishte duke biseduar me të ftuarën Amra Selimoviq kur filloi të dridhet toka, transmeton Telegrafi.


“Mendoj se ishte tërmet”, tha e ftuara në studio derisa për pak çaste u duk se mbretëroi një atmosferë paniku.

Prezantuesja më pas filloi të trembet dhe pyeti: “A ishte vërtetë tërmeti”.

Ndryshe Sarajeva u godit dje nga dy tërmete, njëri në 9:20 të mëngjesit dhe kishte një fuqi shkatërruese prej 4.2 shkallë të Rihterit.

Ndërsa i dyti ndodhi në ora 18:00 me një fuqi më të vogël – pra prej 3 shkallë të Rihterit. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Fun
Skena e filmuar diku në Kroaci bëri të qeshnin të gjithë në Ballkan, duhet të shihni se çfarë po bëjnë këta djem

Skena e filmuar diku në Kroaci bëri të qeshnin të gjithë në Ballkan, duhet të shihni se çfarë po bëjnë këta djem

Fun
Familja përdori një dron për të gjetur qenin e tyre të humbur - e gjejnë në mesin e ‘një tufe grabitqarësh’

Familja përdori një dron për të gjetur qenin e tyre të humbur - e gjejnë në mesin e ‘një tufe grabitqarësh’

Interesante
Gruaja 59 vjeçare shënon rekord të ri botëror për qëndrimin më të gjatë në pozicionin plank

Gruaja 59 vjeçare shënon rekord të ri botëror për qëndrimin më të gjatë në pozicionin plank

Interesante
Njeriu më i vjetër në botë ka një këshillë për një jetë më të gjatë

Njeriu më i vjetër në botë ka një këshillë për një jetë më të gjatë

Interesante
Diamanti i humb në brumin e biskotave - furra kërkon nga klientët të hanë biskotat me kujdes

Diamanti i humb në brumin e biskotave - furra kërkon nga klientët të hanë biskotat me kujdes

Fun
Kalo në kategori