LAJMI I FUNDIT:

TECHTONIC në Prishtinë: Hapet zinxhiri i dyqaneve të pajisjeve të teknologjisë

TECHTONIC në Prishtinë: Hapet zinxhiri i dyqaneve të pajisjeve të teknologjisë

Prishtina, kryeqyteti i gjallë i Kosovës, ka mirëpritur zinxhirin e dyqaneve të teknologjisë, TECHTONIC, i cili u hap gjatë ditës së sotme.

Si i pari nga pesë dyqanet e planifikuara në kryeqendrën tonë, TECHTONIC synon të ofrojë një gamë të larmishme të markave dhe produkte për t’u kujdesur për nevojat e komunitetit të teknologjisë.

Ju mund të eksploroni pajisjet më të fundit dhe zgjidhjet inovative.

TECHTONIC është dyqani i vetëm për të gjitha nevojat tuaja teknologjike. Me një gamë të gjerë markash dhe produktesh, klientët mund të gjejnë telefona inteligjentë, tabletë, laptopë, konzolla lojërash, televizorë, pajisje shtëpiake inteligjente dhe më shumë.

Dyqani prezanton përparimet më të fundit në fushën e teknologjisë, duke siguruar që klientët të kenë qasje në produktet më të reja në treg.

Gjithashtu, zinxhiri i dyqaneve TECHTONIC ka edhe dyqanin online ku mund të porositni lehtësisht produktet e preferuara nga ju.

Me një ueb-faqe moderne dhe lehtësisht e vizitueshme, tashmë JU i keni në dispozicion me mijëra produkte teknologjike.

Online Shop: http://www.techtonic-ks.com

Facebook: https://www.facebook.com/TechtonicKosova?mibextid=ZbWKwL

Instagram: https://instagram.com/techtonic_kosovo

Adresa: Prishtinë, Rruga Ymer Aliu, Pn, Riera Telefoni: +38349555535

Në trend Ekonomi

Më shumë
Nëse po kërkoni ujë të shëndetshëm - provojeni ujin Alkaline

Nëse po kërkoni ujë të shëndetshëm - provojeni ujin Alkaline

Active+ Alkaline Water
Suksesi i jashtëzakonshëm i rTrust - mbi 4000 nënshkrime elektronike në më pak se një muaj

Suksesi i jashtëzakonshëm i rTrust - mbi 4000 nënshkrime elektronike në më pak se një muaj

Ekonomi
Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall
Egjipti ia kthen shpinën Rusisë, blen grurë nga Franca dhe Bullgaria

Egjipti ia kthen shpinën Rusisë, blen grurë nga Franca dhe Bullgaria

Botë
Prodhimi i Brendshëm Bruto i Kosovës arrin në rreth 9 miliardë euro, për kokë banori është mbi 5 mijë euro

Prodhimi i Brendshëm Bruto i Kosovës arrin në rreth 9 miliardë euro, për kokë banori është mbi 5 mijë euro

Ekonomi
Rrugët magjistrale për në Gjilan në gjendje të rëndë infrastrukturore

Rrugët magjistrale për në Gjilan në gjendje të rëndë infrastrukturore

Ekonomi
Kalo në kategori