Pa shumë mund do të keni veshje perfekt

Ka arritur stina kur temperaturat po ulen, kur ditët janë dukshëm më të ftohta. Na nevojitet diçka që do të na ngrohë, njëherësh që të duket edhe moderne, transmeton Telegrafi.

Në kushtet e tilla, triko-fustani është zgjedhja e duhur.

Gjeni disa modele, dhe të përgatitura përballoni këto ditë vjeshte me mot me erëra të forta.

Triko-fustani përshtatet perfekt me çizme të shkurtra dhe të gjata, atlete, madje edhe me taka. Mund të jetë i rehatshëm dhe varianti elegant, varësisht nga aksesorët të cilët i zgjidhni.

Në modë janë të gjitha gjatësitë dhe absolutisht të gjitha modelet. Në to do të dukeni më femërore, por njëherësh do t’ju jenë edhe të rehatshme.

Qe se si mund t’i stilizoni:

Kombinimi i ngjyrës së zezë gjithmonë është zgjedhje e sigurt me të cilin nuk gabohet.

View this post on Instagram

A post shared by IVYREVEL (@ivyrevel) on Nov 2, 2019 at 5:00am PDT

Fustani ngjyrë kremi dhe këpucët e thella të zeza janë gjithmonë zgjedhje e mirë.

View this post on Instagram

A post shared by #LTKeurope (@liketoknow.it.europe) on Nov 2, 2019 at 12:00am PDT

Për dukje më elegante zgjidhni çizme me taka.

View this post on Instagram

A post shared by Emelie Stenman Model | Blogger (@emeliestenman) on Nov 1, 2019 at 12:18am PDT

Edhe në kombinim me atletet duket fenomenale.

View this post on Instagram

A post shared by NATALIA (@pasoapasoblog) on Oct 30, 2019 at 1:56pm PDT

E veshur kështu mundeni të dilni edhe në takim.

View this post on Instagram

A post shared by JAYNEE 🧿 (@jaynee.me) on Oct 24, 2019 at 9:50am PDT

/Telegrafi/