Me afrimin e një pranvere tjetër pandemike, ne të gjithë presim me padurim një të ardhme më të ngrohtë dhe (shpresojmë) më të mirë.

Dhe Java e Modës në New York për vjeshtën 2022 po na jep disa ide të mira për të ardhmen.

Me Javën e Modës në ecje të plotë, të famshmit po mbushin me stil rreshtat e parë, pistat dhe rrugët e Big Apple.

Julia Fox debuton në pistën e LaQuan Smith pas ndarjes nga Kanye West Julia Fox debuton në pistën e LaQuan Smith pas ndarjes nga Kanye West

Gjatë kësaj ngjarje ishte Julia Fox ajo e cila bëri debutimin e saj në pistë.

Më poshtë, shikoni pamjet më të mira të Javës së Modës nga yje si Julia Fox, Megan Thee Stallion dhe Amanda Seyfried:

Julia Fox

Amelia Hamlin

La La Anthony

Megan Thee Stallion

Amanda Seyfried

Gigi Hadid

Bella Hadid

Melissa Gorga

Alicia Silverstone

Madelaine Petsch

Shanina Shaik

/Telegrafi/