LAJMI I FUNDIT:

Julia Fox debuton në pistën e LaQuan Smith pas ndarjes nga Kanye West

Julia Fox debuton në pistën e LaQuan Smith pas ndarjes nga Kanye West

Të dukesh bukur është hakmarrja më e mirë.

Dhe vetëm disa orë pasi lajmit për ndarjen e saj nga Kanye West u shfaq në internet të hënën, Julia Fox vazhdoi me stil spektakolar, duke bërë debutimin e saj në pasarelë gjatë Javës së Modës në New York.


Aktorja e filmit “Uncut Gems”, 32 vjeçare, hapi shfaqjen e LaQuan Smith në pistën e vjeshtës 2022 me një fustan të zi të hollë dhe të ngushtë me mëngë të gjata, një qafë të lartë dhe prerje të egra që shfaqnin format e saj të mahnitshme.

“Julia ka qenë vajza ime që nga dita e parë,” tha Smith për WWD për zgjedhjen e tij të kastit për të bërë titullin kryesor.

Julia Fox i quan krahasimet e veshjeve me Kim Kardashian 'të pafata'
Lexo po ashtu Julia Fox i quan krahasimet e veshjeve me Kim Kardashian 'të pafata'

“Julia më ka mbështetur shumë që në fillimet e mia. Ajo gjithmonë vjen tek unë për një kostume për një natë jashtë në qytet dhe unë thash, ‘le ta bëjmë atë’”.

Në të vërtetë, Fox modeloi në mënyrë të paharrueshme një veshje të stilistit në kopertinën e revistës Office në vitin 2020.

Julia Fox pas ndarjes nga Kanye West: Nuk isha e dashuruar në të
Lexo po ashtu Julia Fox pas ndarjes nga Kanye West: Nuk isha e dashuruar në të

Tani që Fox dhe Kanye kanë ndarë rrugët e tyre, mezi pritet të shohim se cilat momente të tjera të modës së lartë do t’i vesh ylli. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Pronarja e figurës tërheqëse dhe trupit pa të meta: 'Kukulla amerikane' është një parajsë për sytë

Pronarja e figurës tërheqëse dhe trupit pa të meta: 'Kukulla amerikane' është një parajsë për sytë

Femra
Miliona femra janë të rrezikuara nga pesë lloje të kancerit duke mos e ditur se ekzistojnë ose nuk i dinë simptomat

Miliona femra janë të rrezikuara nga pesë lloje të kancerit duke mos e ditur se ekzistojnë ose nuk i dinë simptomat

Femra
Femra që e admirojnë të gjithë – përjetoi ferrin dhe mezi mbijetoi, ndërsa tregon me krenari shenjat në fytyrë

Femra që e admirojnë të gjithë – përjetoi ferrin dhe mezi mbijetoi, ndërsa tregon me krenari shenjat në fytyrë

Femra
Ciara shfaqi me krenari barkun shtatzënë të zbukuruar me copa folie

Ciara shfaqi me krenari barkun shtatzënë të zbukuruar me copa folie

Shtatzëna
Ylli që u bë milionere 'brenda natës' vuri në pah atributet me një fustan ekspozues

Ylli që u bë milionere 'brenda natës' vuri në pah atributet me një fustan ekspozues

Femra
Ka qenë ndër fytyrat më të bukura në Hollywood, ndërsa tash është gjithnjë e më e vështirë ta njohësh

Ka qenë ndër fytyrat më të bukura në Hollywood, ndërsa tash është gjithnjë e më e vështirë ta njohësh

Femra
Kalo në kategori