LAJMI I FUNDIT:

Tajlandezi vodhi 67 të brendshme të grave për t’i varur në “pemën e masturbimit”

Tajlandezi vodhi 67 të brendshme të grave për t’i varur në “pemën e masturbimit”

Një burrë vodhi 67 pjesë të brendshme të grave, i përdori për të kënaqur veten dhe më pas i vari në “pemën e masturbimit”.

Reklama

Ophas Chuenjit, 27 vjeç, u arrestua pasi një shofer që kalonte aty zbuloi pemën e çuditshme në pyll afër shtëpisë së tij në Kamphaeng Phet, Tajlandë.

Koloneli Somchai Mongkonwong tha se “i dyshuari nuhaste rrobat ndërsa masturbonte dhe i hidhte ato sapo aroma e pronarëve të ishte zbehur. Ai i varte në tufën e bambusë pas spitalit”.

Disa banorë në fshatrat e afërta ishin ankuar për mungesën e të brendshmeve të tyre, por nuk e dinin se rrobat e tyre ishin vjedhur ose për çfarë ishin përdorur.

Gjashtë fshatarë të cilët besojnë se të brendshmet e tyre u ishin marrë nga Chuenjit, ngritën kallëzime penale kundër tij.

Oficerët i kanë kërkuar kujtdo tjetër që mendon se ka qenë viktimë e këtij krimi të lajmërohet në stacionin policor, raporton metro.co.uk.

Chuenjit është akuzuar për vjedhje dhe përballet me një dënim me burg nga një deri në pesë vjet.

Ndryshe, të brendshmet janë larguar nga pema dhe u dërguan në komisariat në cilësinë e provës materiale. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se "ka më zi"

Fun
Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Interesante
Në Tiranë mund të kryeni seks me 3 deri në 12 euro

Në Tiranë mund të kryeni seks me 3 deri në 12 euro

Fun
Një ari u fut në një furrë në Connecticut, trembi punonjësit dhe hëngri 60 ëmbëlsira

Një ari u fut në një furrë në Connecticut, trembi punonjësit dhe hëngri 60 ëmbëlsira

Interesante
Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Interesante
Befason të dashurin me ardhjen e gjyshes dhe ka filmuar reagimin prekës

Befason të dashurin me ardhjen e gjyshes dhe ka filmuar reagimin prekës

Fun
Kalo në kategori