LAJMI I FUNDIT:

Transfermarkt

9 Artikuj

Për kë mbipagoi Chelsea e për kë jo – Transfermarkt i ka publikuar detajet

Për kë mbipagoi Chelsea e për kë jo – Transfermarkt i ka publikuar detajet

Premier League
Gjithë lojtarët e Superligës kushtojnë mbi 25 milionë euro , renditja e klubeve më të vlefshme

Gjithë lojtarët e Superligës kushtojnë mbi 25 milionë euro , renditja e klubeve më të vlefshme

Superliga
Mbappe nuk është më lojtari më i vlefshëm në botë, Haaland e tejkalon pas formës të jashtëzakonshme te Man City

Mbappe nuk është më lojtari më i vlefshëm në botë, Haaland e tejkalon pas formës të jashtëzakonshme te Man City

Ndërkombëtare
Transferuan shumë yje, ky pritet të jetë formacioni i frikshëm i Galatasarayt për sezonin e ri

Transferuan shumë yje, ky pritet të jetë formacioni i frikshëm i Galatasarayt për sezonin e ri

Ndërkombëtare
Juventusi në gjyq ‘sulmon’ faqen e njohur ‘Transfermarkt’ për t’u mbrojtur prej akuzave për kontabilitet të rremë – prokuroria është bazuar në çmimet e lojtarëve nga kjo faqe

Juventusi në gjyq ‘sulmon’ faqen e njohur ‘Transfermarkt’ për t’u mbrojtur prej akuzave për kontabilitet të rremë – prokuroria është bazuar në çmimet e lojtarëve nga kjo faqe

Serie A
Si e bllokoi Ronaldo faqen e Transfermarkt, pasi nuk ishte i kënaqur me vlerësimin prej 75 milionë eurosh

Si e bllokoi Ronaldo faqen e Transfermarkt, pasi nuk ishte i kënaqur me vlerësimin prej 75 milionë eurosh

Ndërkombëtare
Insigne është bërë lojtari më i paguar në MLS, ndërsa presidenti i Toronto FC shfrytëzoi një metodë unike të transferimit

Insigne është bërë lojtari më i paguar në MLS, ndërsa presidenti i Toronto FC shfrytëzoi një metodë unike të transferimit

Ndërkombëtare
Rexhbeçaj vlerësohet lartë në Gjermani, futet në formacionin më të mirë dhe shpallet lojtari i javës

Rexhbeçaj vlerësohet lartë në Gjermani, futet në formacionin më të mirë dhe shpallet lojtari i javës

Bundesliga
Vlera e Messit bie për 20 milionë dhe tani vlen nën 100 milionë euro për herë të parë pas më shumë se një dekade

Vlera e Messit bie për 20 milionë dhe tani vlen nën 100 milionë euro për herë të parë pas më shumë se një dekade

La Liga