LAJMI I FUNDIT:

Sofiane Boufal

9 Artikuj

A u dëmtua Maroku me një penallti kundër Francës? Ndërhyrja e Hernandez ndaj Boufal u cilësua si ndërhyrje në sulm

A u dëmtua Maroku me një penallti kundër Francës? Ndërhyrja e Hernandez ndaj Boufal u cilësua si ndërhyrje në sulm

Përfaqësueset
Sofiane Boufal dhe nëna e tij tërhoqën vëmendjen pas triumfit të Marokut – ata festuan fitoren duke kërcyer në fushë

Sofiane Boufal dhe nëna e tij tërhoqën vëmendjen pas triumfit të Marokut – ata festuan fitoren duke kërcyer në fushë

Përfaqësueset
Lionel Messi mungon në listën e top 50 dribluesve më të mirë – për argjentinasin nuk flet asnjë statistikë në favor

Lionel Messi mungon në listën e top 50 dribluesve më të mirë – për argjentinasin nuk flet asnjë statistikë në favor

Ndërkombëtare
Lojtarët më të mirë deri tani në Ligue 1 në sezonin 2021/22 – Mbappe i dyti, Shaqiri i 94-ti dhe Messi i 126-ti

Lojtarët më të mirë deri tani në Ligue 1 në sezonin 2021/22 – Mbappe i dyti, Shaqiri i 94-ti dhe Messi i 126-ti

Ligue 1
Dhjetë golat më të mirë në Ligën Premier për vitin 2017 – Nga ‘scorpioni’ i Giroudit, solo aksioni i Hazardit dhe ‘bomba’ e Shaqirit (Foto/Video)

Dhjetë golat më të mirë në Ligën Premier për vitin 2017 – Nga ‘scorpioni’ i Giroudit, solo aksioni i Hazardit dhe ‘bomba’ e Shaqirit (Foto/Video)

Shkumbin Pireva
Njëzet golat më të bukur në botë për vitin 2017, në mesin e tyre edhe femra që kanë ‘çmendur’ të gjithë (Video)

Njëzet golat më të bukur në botë për vitin 2017, në mesin e tyre edhe femra që kanë ‘çmendur’ të gjithë (Video)

Shkumbin Pireva
Këta janë 11 lojtarët e kërkuar nga Chelsea, në mesin e tyre edhe një shqiptar (Foto)

Këta janë 11 lojtarët e kërkuar nga Chelsea, në mesin e tyre edhe një shqiptar (Foto)

Premier League
Liverpooli me ofertë për Boufalin

Liverpooli me ofertë për Boufalin

Premier League
Pesë skuadra pas anësorit maroken

Pesë skuadra pas anësorit maroken

Ligue 1