LAJMI I FUNDIT:
Sergio Romero

Sergio Romero

26 Artikuj

Info

Sergio Romero është portier i Manchester United i lindur më 22 shkurt të vitit 1987.

McTominay zbulon historinë interesante: Messi mezi ma dha fanellën, më fajësoi për goditjen me bërryl në hundë nga Smalling

McTominay zbulon historinë interesante: Messi mezi ma dha fanellën, më fajësoi për goditjen me bërryl në hundë nga Smalling

Liga e Kampionëve
Solskjaer ‘detyron’ anëtarin e Manchester Unitedit të vë shtëpinë në shitje

Solskjaer ‘detyron’ anëtarin e Manchester Unitedit të vë shtëpinë në shitje

Premier League
Romero i kërkon sërish Unitedit që ta lejojë të largohet

Romero i kërkon sërish Unitedit që ta lejojë të largohet

Premier League
Gruaja e Romeros me kritika ndaj Unitedit që nuk e lejoi portierin të largohej

Gruaja e Romeros me kritika ndaj Unitedit që nuk e lejoi portierin të largohej

Premier League
Tifozët e Manchester United renditin transferimet më të mira që janë bërë pas largimit të Sir Alex Ferguson

Tifozët e Manchester United renditin transferimet më të mira që janë bërë pas largimit të Sir Alex Ferguson

Premier League
Tifozët e Manchester Unitedit zgjedhin transferimet më të mira që nga largimi i Sir Alex Fergusonit – Nga Mata tek Pogba e Falcao

Tifozët e Manchester Unitedit zgjedhin transferimet më të mira që nga largimi i Sir Alex Fergusonit – Nga Mata tek Pogba e Falcao

Premier League
Sergio Romero shkatërron Lamborghinin 200.000 eurosh, por shpëton pa lëndime

Sergio Romero shkatërron Lamborghinin 200.000 eurosh, por shpëton pa lëndime

Po Flitet
Solskjaer nuk dëshiron portier të ri edhe nëse largohet De Gea

Solskjaer nuk dëshiron portier të ri edhe nëse largohet De Gea

Premier League
Nga Cillesen te Pickford, gjashtë alternativat e Unitedit për De Gean

Nga Cillesen te Pickford, gjashtë alternativat e Unitedit për De Gean

Premier League
Romero: Solskjaer ka rikthyer lumturinë në ekipin e Unitedit

Romero: Solskjaer ka rikthyer lumturinë në ekipin e Unitedit

Premier League
Romero: Martial si Messi, e dija që do të bëhet lojtar i madh kur i kishte vetëm 17 vjet

Romero: Martial si Messi, e dija që do të bëhet lojtar i madh kur i kishte vetëm 17 vjet

Premier League
Chelsea-Barça, formacioni i kombinuar dominohet nga skuadra spanjolle

Chelsea-Barça, formacioni i kombinuar dominohet nga skuadra spanjolle

Liga e Kampionëve
Basel 1-0 Man Utd, notat e lojtarëve (Foto)

Basel 1-0 Man Utd, notat e lojtarëve (Foto)

Liga e Kampionëve
Takimi i rastësishëm në aeroport i lojtarëve të Kosovës U-21 me yjet e Argjentinës (Foto)

Takimi i rastësishëm në aeroport i lojtarëve të Kosovës U-21 me yjet e Argjentinës (Foto)

Përfaqësuesja e Kosovës
Lëndimet dhe vonesat e lojtarëve të Ligës Premier për ndeshjet e fundjavës (Foto)

Lëndimet dhe vonesat e lojtarëve të Ligës Premier për ndeshjet e fundjavës (Foto)

Premier League
Sergio Romero: Jam i lumtur, ndodhem në klubin më të mirë në botë

Sergio Romero: Jam i lumtur, ndodhem në klubin më të mirë në botë

Premier League
Top 10 zyrtarizimet më të rëndësishme të 16 korrikut (Foto)

Top 10 zyrtarizimet më të rëndësishme të 16 korrikut (Foto)

Ndërkombëtare
Zyrtare: Romero rinovon me Unitedin

Zyrtare: Romero rinovon me Unitedin

Premier League
Finalja e EL: Ajax 0-2 Man Utd, notat e lojtarëve (Foto)

Finalja e EL: Ajax 0-2 Man Utd, notat e lojtarëve (Foto)

Liga e Evropës
Romero mohon kalimin te Interi

Romero mohon kalimin te Interi

Premier League
Kush do të jetë zëvendësues i David De Gea te United nëse ai largohet? Këtu janë 10 kandidatët (Foto)

Kush do të jetë zëvendësues i David De Gea te United nëse ai largohet? Këtu janë 10 kandidatët (Foto)

Premier League
Barça vrapoi më shumë se Reali në El Clasico, por të gjithë të befasuar me lojtarin që regjistroi shpejtësinë më të madhe (Foto)

Barça vrapoi më shumë se Reali në El Clasico, por të gjithë të befasuar me lojtarin që regjistroi shpejtësinë më të madhe (Foto)

Arbios Kryeziu
Pogba komplekson bashkëlojtarët me veturën e tij teksa yjet e Unitedit bëhen gati për Middlesbrough (Foto)

Pogba komplekson bashkëlojtarët me veturën e tij teksa yjet e Unitedit bëhen gati për Middlesbrough (Foto)

Premier League
Mourinhos nuk i pëlqeu aspak ajo çfarë bënë Rojo dhe Romero pak orë para derbit ndaj Chelseat

Mourinhos nuk i pëlqeu aspak ajo çfarë bënë Rojo dhe Romero pak orë para derbit ndaj Chelseat

Premier League