Ruben Loftus-Cheek

Ruben Loftus-Cheek

Loftus Cheek ka lindur më 23 janar 1996  dhe aktualisht është lojtar i Chelseat.

21 Artikuj
LAJMET NGA "Ruben Loftus-Cheek"
Kampioni i pamëshirshëm (Video) Kampioni i pamëshirshëm (Video)