LAJMI I FUNDIT:

PS

257 Artikuj

Tragjedia në Kamzë nga TikTok-u, Spiropali propozon ashpërsim të ligjeve për dhunën në rrjetet sociale

Tragjedia në Kamzë nga TikTok-u, Spiropali propozon ashpërsim të ligjeve për dhunën në rrjetet sociale

Shqipëri
Blerina Gjylameti zgjidhet numri dy i Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës: Do ta çojmë përpara anëtarësimin e Kosovës në KiE

Blerina Gjylameti zgjidhet numri dy i Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës: Do ta çojmë përpara anëtarësimin e Kosovës në KiE

Shqipëri
Berisha sulmon prokurorin Arben Kraja: Ka qenë kandidat për deputet i PS dhe ish-oficer i Policisë Sekrete të komunizmit

Berisha sulmon prokurorin Arben Kraja: Ka qenë kandidat për deputet i PS dhe ish-oficer i Policisë Sekrete të komunizmit

Shqipëri
Përplasjet në Kuvendin e Shqipërisë, PS kërkon masë ndëshkimore për pesë deputetë të opozitës

Përplasjet në Kuvendin e Shqipërisë, PS kërkon masë ndëshkimore për pesë deputetë të opozitës

Shqipëri
Sulmoi deputetin socialist në Kuvendin e Shqipërisë, PS kallëzon penalisht Bledjon Nallbatin

Sulmoi deputetin socialist në Kuvendin e Shqipërisë, PS kallëzon penalisht Bledjon Nallbatin

Shqipëri
Sherri me grushte në Kuvendin e Shqipërisë, PS do të kërkojë përjashtimin e shtatë deputetëve të opozitës

Sherri me grushte në Kuvendin e Shqipërisë, PS do të kërkojë përjashtimin e shtatë deputetëve të opozitës

Shqipëri
Kuvendi i Shqipërisë me rezolutë që dënon sulmin terrorist në Banjskë

Kuvendi i Shqipërisë me rezolutë që dënon sulmin terrorist në Banjskë

Kosovë
Deputetja e PD-së Tabaku: Pranë dakordësisë me PS për rezolutë të përbashkët me Kosovën

Deputetja e PD-së Tabaku: Pranë dakordësisë me PS për rezolutë të përbashkët me Kosovën

Shqipëri
Deputeti shqiptar për sulmin terrorist në veri: Është hera e parë që Shqipëria nuk rreshtohet në një anë me BE-në

Deputeti shqiptar për sulmin terrorist në veri: Është hera e parë që Shqipëria nuk rreshtohet në një anë me BE-në

Kosovë
Ndryshon kabineti qeveritar në Shqipëri, kush do të jenë shtatë ministrat e rinj

Ndryshon kabineti qeveritar në Shqipëri, kush do të jenë shtatë ministrat e rinj

Shqipëri
Edi Rama shkarkon të gjithë sekretarët e Partisë Socialiste

Edi Rama shkarkon të gjithë sekretarët e Partisë Socialiste

Shqipëri
Rama për draftin e tij të Asociacionit: Ata që kundërshtojnë propozimin, jetojnë me komunizmin në kokë

Rama për draftin e tij të Asociacionit: Ata që kundërshtojnë propozimin, jetojnë me komunizmin në kokë

Shqipëri
Si ndahet vota për Këshillat Bashkiakë në Shqipëri, PS dominon bindshëm – surprizë PSD

Si ndahet vota për Këshillat Bashkiakë në Shqipëri, PS dominon bindshëm – surprizë PSD

Shqipëri
Përfundon numërimi i votave për Këshillin Bashkiak në Himarë, kryeson PS

Përfundon numërimi i votave për Këshillin Bashkiak në Himarë, kryeson PS

Shqipëri
Erion Veliaj sërish në krye të Tiranës

Erion Veliaj sërish në krye të Tiranës

Shqipëri
Votë masive për PS-në, 8 bashkitë ku kandidatët socialistë kanë marrë mbi 70% të votave

Votë masive për PS-në, 8 bashkitë ku kandidatët socialistë kanë marrë mbi 70% të votave

Shqipëri
Zgjedhjet në Shqipëri, kërkohet reformimi i opozitës

Zgjedhjet në Shqipëri, kërkohet reformimi i opozitës

Shqipëri
Zgjedhjet lokale në Shqipëri, vetëm 17 gra nga 141 kandidatë në garë

Zgjedhjet lokale në Shqipëri, vetëm 17 gra nga 141 kandidatë në garë

Shqipëri
PS zyrtarizon kandidatët për kryetarë bashkie – lista me emrat

PS zyrtarizon kandidatët për kryetarë bashkie – lista me emrat

Shqipëri
Majko: Vuçiqi po kërkon shkatërrimin e paqes në rajon, duke refuzuar të nënshkruaj marrëveshje me Kosovën

Majko: Vuçiqi po kërkon shkatërrimin e paqes në rajon, duke refuzuar të nënshkruaj marrëveshje me Kosovën

Kosovë
Arrestimi i lehonës në Shkodër bashkon gratë deputete të PS-së dhe PD-së në Kuvend, kërkojnë lirimin

Arrestimi i lehonës në Shkodër bashkon gratë deputete të PS-së dhe PD-së në Kuvend, kërkojnë lirimin

Shqipëri
Përfundon protesta e opozitës, Berisha: Rama është armik i miqve tanë në SHBA dhe Evropë

Përfundon protesta e opozitës, Berisha: Rama është armik i miqve tanë në SHBA dhe Evropë

Shqipëri
Plagosja e kryetarit të Bashkisë së Divjakës, Balla: Një i çmendur mori thikën dhe e goditi

Plagosja e kryetarit të Bashkisë së Divjakës, Balla: Një i çmendur mori thikën dhe e goditi

Shqipëri
Miratohet mes debateve projektligji për Portin e Durrësit, opozita kundërshton dhe kërkon transparencë

Miratohet mes debateve projektligji për Portin e Durrësit, opozita kundërshton dhe kërkon transparencë

Shqipëri