LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Ishujve Faroe

74 Artikuj

Situata e grupit të Shqipërisë, kuqezinjtë lider dhe drejt Euro 2024

Situata e grupit të Shqipërisë, kuqezinjtë lider dhe drejt Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Muçi: I lumtur që trajneri më aktivizoi dhe që arrita të shënoj

Muçi: I lumtur që trajneri më aktivizoi dhe që arrita të shënoj

Kombëtarja e Shqipërisë
Asllani: Shpresojmë të kualifikohemi dhe të shkojmë në Evropian

Asllani: Shpresojmë të kualifikohemi dhe të shkojmë në Evropian

Kombëtarja e Shqipërisë
Sylvinho: Lojtarët treguan shpirt të lartë gare, treguan unitet

Sylvinho: Lojtarët treguan shpirt të lartë gare, treguan unitet

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria vazhdon shkëlqimin, fitore e madhe në udhëtim te Ishujt Faroe

Shqipëria vazhdon shkëlqimin, fitore e madhe në udhëtim te Ishujt Faroe

Kombëtarja e Shqipërisë
Baras në Torshavn pas 45 minutave të parë, kuqezinjtë humbasin edhe penallti

Baras në Torshavn pas 45 minutave të parë, kuqezinjtë humbasin edhe penallti

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria kërkon fitoren e dytë në grup ndaj Ishujve Faroe, formacionet zyrtare

Shqipëria kërkon fitoren e dytë në grup ndaj Ishujve Faroe, formacionet zyrtare

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe – Sylvinho përsëri me rreshtim sulmues

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe – Sylvinho përsëri me rreshtim sulmues

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria kërkon fitore në udhëtim te Ishujt Faroe

Shqipëria kërkon fitore në udhëtim te Ishujt Faroe

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria zhvillon seancën e dytë para kualifikueseve për ‘Euro 2024’, Cikalleshi i bashkohet stërvitjes

Shqipëria zhvillon seancën e dytë para kualifikueseve për ‘Euro 2024’, Cikalleshi i bashkohet stërvitjes

Kombëtarja e Shqipërisë
Kualifikueset e Euro 2024, Shqipëria nis grumbullimin për dy ndeshjet zyrtare të qershorit

Kualifikueset e Euro 2024, Shqipëria nis grumbullimin për dy ndeshjet zyrtare të qershorit

Kombëtarja e Shqipërisë
Kosova barazon edhe ndaj Ishujve Faroe në “Fadil Vokrri”, nuk mjaftoi super goli i Uran Bislimit

Kosova barazon edhe ndaj Ishujve Faroe në “Fadil Vokrri”, nuk mjaftoi super goli i Uran Bislimit

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova zhbllokon ndeshjen, Uran Bislimi shënon gol të jashtëzakonshëm

Kosova zhbllokon ndeshjen, Uran Bislimi shënon gol të jashtëzakonshëm

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosovë – Ishujt Faroe, formacionet zyrtare: Giresse me shumë ndryshime

Kosovë – Ishujt Faroe, formacionet zyrtare: Giresse me shumë ndryshime

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova luan ndaj Ishujve Faroe, synohet të mbyllet viti me fitore

Kosova luan ndaj Ishujve Faroe, synohet të mbyllet viti me fitore

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosovë – Ishujt Faroe, nis shitja e biletave online

Kosovë – Ishujt Faroe, nis shitja e biletave online

Përfaqësuesja e Kosovës
Giresse publikon listën për miqësoret e nëntorit – ftohen lojtarë nga Superliga, ish-lojtarë të ekipeve të moshave dhe disa emra të rinj

Giresse publikon listën për miqësoret e nëntorit – ftohen lojtarë nga Superliga, ish-lojtarë të ekipeve të moshave dhe disa emra të rinj

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova luan dy ndeshje gjatë nëntorit, klubi slloven ‘zbulon’ ftesat për dy lojtarët e saj

Kosova luan dy ndeshje gjatë nëntorit, klubi slloven ‘zbulon’ ftesat për dy lojtarët e saj

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova do t’i luajë dy miqësore në muajin nëntor, FFK konfirmon kundërshtarët dhe datat

Kosova do t’i luajë dy miqësore në muajin nëntor, FFK konfirmon kundërshtarët dhe datat

Përfaqësuesja e Kosovës
Publikohet kalendari, Shqipëria e nis me më të fortin e grupit ndeshjet kualifikuese për në “Euro 2024”

Publikohet kalendari, Shqipëria e nis me më të fortin e grupit ndeshjet kualifikuese për në “Euro 2024”

Kombëtarja e Shqipërisë
Kundërshtarët e Shqipërisë në Grupin E për rrugën drejt Euro 2024

Kundërshtarët e Shqipërisë në Grupin E për rrugën drejt Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Klaksvik nga Ishujt Faroe do të jetë kundërshtari i radhës për Ballkanin, ndeshja e parë në “Fadil Vokrri”

Klaksvik nga Ishujt Faroe do të jetë kundërshtari i radhës për Ballkanin, ndeshja e parë në “Fadil Vokrri”

Ligat tjera
Goli i jashtëzakonshëm i Rashicës nuk harrohet lehtë, UEFA e rikujton ‘raketën’ e vushtrriasit ndaj Ishujve Faroe

Goli i jashtëzakonshëm i Rashicës nuk harrohet lehtë, UEFA e rikujton ‘raketën’ e vushtrriasit ndaj Ishujve Faroe

Përfaqësuesja e Kosovës
Spanja mposht Ishujt Faroe, afër kualifikimit në Euro 2020

Spanja mposht Ishujt Faroe, afër kualifikimit në Euro 2020

Përfaqësueset