LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Ishujve Faroe

63 Artikuj

Kosova barazon edhe ndaj Ishujve Faroe në “Fadil Vokrri”, nuk mjaftoi super goli i Uran Bislimit

Kosova barazon edhe ndaj Ishujve Faroe në “Fadil Vokrri”, nuk mjaftoi super goli i Uran Bislimit

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova zhbllokon ndeshjen, Uran Bislimi shënon gol të jashtëzakonshëm

Kosova zhbllokon ndeshjen, Uran Bislimi shënon gol të jashtëzakonshëm

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosovë – Ishujt Faroe, formacionet zyrtare: Giresse me shumë ndryshime

Kosovë – Ishujt Faroe, formacionet zyrtare: Giresse me shumë ndryshime

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova luan ndaj Ishujve Faroe, synohet të mbyllet viti me fitore

Kosova luan ndaj Ishujve Faroe, synohet të mbyllet viti me fitore

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosovë – Ishujt Faroe, nis shitja e biletave online

Kosovë – Ishujt Faroe, nis shitja e biletave online

Përfaqësuesja e Kosovës
Giresse publikon listën për miqësoret e nëntorit – ftohen lojtarë nga Superliga, ish-lojtarë të ekipeve të moshave dhe disa emra të rinj

Giresse publikon listën për miqësoret e nëntorit – ftohen lojtarë nga Superliga, ish-lojtarë të ekipeve të moshave dhe disa emra të rinj

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova luan dy ndeshje gjatë nëntorit, klubi slloven ‘zbulon’ ftesat për dy lojtarët e saj

Kosova luan dy ndeshje gjatë nëntorit, klubi slloven ‘zbulon’ ftesat për dy lojtarët e saj

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova do t’i luajë dy miqësore në muajin nëntor, FFK konfirmon kundërshtarët dhe datat

Kosova do t’i luajë dy miqësore në muajin nëntor, FFK konfirmon kundërshtarët dhe datat

Përfaqësuesja e Kosovës
Publikohet kalendari, Shqipëria e nis me më të fortin e grupit ndeshjet kualifikuese për në “Euro 2024”

Publikohet kalendari, Shqipëria e nis me më të fortin e grupit ndeshjet kualifikuese për në “Euro 2024”

Kombëtarja e Shqipërisë
Kundërshtarët e Shqipërisë në Grupin E për rrugën drejt Euro 2024

Kundërshtarët e Shqipërisë në Grupin E për rrugën drejt Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Klaksvik nga Ishujt Faroe do të jetë kundërshtari i radhës për Ballkanin, ndeshja e parë në “Fadil Vokrri”

Klaksvik nga Ishujt Faroe do të jetë kundërshtari i radhës për Ballkanin, ndeshja e parë në “Fadil Vokrri”

Ligat tjera
Goli i jashtëzakonshëm i Rashicës nuk harrohet lehtë, UEFA e rikujton ‘raketën’ e vushtrriasit ndaj Ishujve Faroe

Goli i jashtëzakonshëm i Rashicës nuk harrohet lehtë, UEFA e rikujton ‘raketën’ e vushtrriasit ndaj Ishujve Faroe

Përfaqësuesja e Kosovës
Spanja mposht Ishujt Faroe, afër kualifikimit në Euro 2020

Spanja mposht Ishujt Faroe, afër kualifikimit në Euro 2020

Përfaqësueset
Spanja – Ishujt Faroe, formacionet zyrtare

Spanja – Ishujt Faroe, formacionet zyrtare

Përfaqësueset
Spanja publikon listën për dy ndeshjet e ardhshme kualifikuese për Euro 2020

Spanja publikon listën për dy ndeshjet e ardhshme kualifikuese për Euro 2020

Përfaqësueset
Kundërshtarët dhe rezultatet në 13 ndeshjet e fundit të Kosovës

Kundërshtarët dhe rezultatet në 13 ndeshjet e fundit të Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
Sky Sports e rendit golin e Rashicës në mesin e më të mirëve deri tani në Ligën e Kombeve

Sky Sports e rendit golin e Rashicës në mesin e më të mirëve deri tani në Ligën e Kombeve

Përfaqësuesja e Kosovës
Nuhiu: Merituam fitoren ndaj Ishujve Faroe, nuk jemi mësuar të luajmë në një fushë me bari artificial

Nuhiu: Merituam fitoren ndaj Ishujve Faroe, nuk jemi mësuar të luajmë në një fushë me bari artificial

Përfaqësuesja e Kosovës
Shala: Pikë e rëndësishme, nuk kishim fat

Shala: Pikë e rëndësishme, nuk kishim fat

Përfaqësuesja e Kosovës
Rashica: I lumtur për golin, por më i lumtur do isha për fitoren

Rashica: I lumtur për golin, por më i lumtur do isha për fitoren

Përfaqësuesja e Kosovës
Ujkani: Luajtëm ndaj një skuadre të organizuar mirë, do japim maksimumin në dy ndeshje tjera

Ujkani: Luajtëm ndaj një skuadre të organizuar mirë, do japim maksimumin në dy ndeshje tjera

Përfaqësuesja e Kosovës
Challandes: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin – Synojmë fitoren ndaj Maltës

Challandes: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin – Synojmë fitoren ndaj Maltës

Përfaqësuesja e Kosovës
Ishujt Faroe 1-1 Kosova, notat e lojtarëve

Ishujt Faroe 1-1 Kosova, notat e lojtarëve

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova ndalet me barazim te Ishujt Faroe, vazhdon si lider i grupit  

Kosova ndalet me barazim te Ishujt Faroe, vazhdon si lider i grupit  

Përfaqësuesja e Kosovës