LAJMI I FUNDIT:

Paulo Fonseca

93 Artikuj

Trajner i Lille, Fonseca: Zhegrova lojtar tjetër në aspektin pozitiv

Trajner i Lille, Fonseca: Zhegrova lojtar tjetër në aspektin pozitiv

Ligue 1
Portugalia pritet ta shkarkojë Santosin, mësohet emri i kandidatit kryesor për ta zëvendësuar

Portugalia pritet ta shkarkojë Santosin, mësohet emri i kandidatit kryesor për ta zëvendësuar

Përfaqësueset
Lille dhe PSG në përballjen e javës së tretë – formacionet zyrtare

Lille dhe PSG në përballjen e javës së tretë – formacionet zyrtare

Ligue 1
Paulo Fonseca zbulon tmerrin e kaluar në Ukrainë: Qëndruam në një podrum, kaluam 30 orë rrugë për tu larguar nga lufta

Paulo Fonseca zbulon tmerrin e kaluar në Ukrainë: Qëndruam në një podrum, kaluam 30 orë rrugë për tu larguar nga lufta

Ndërkombëtare
Mesazhi i gruas së Paulo Fonsecas: Kjo është ajo që pashë me sytë e mi në Ukrainë

Mesazhi i gruas së Paulo Fonsecas: Kjo është ajo që pashë me sytë e mi në Ukrainë

Po Flitet
Fonseca ia del të largohet me familje nga Ukraina

Fonseca ia del të largohet me familje nga Ukraina

Serie A
Man Utd ka biseduar tashmë me gjashtë trajnerë për të marrë drejtimin e ekipit

Man Utd ka biseduar tashmë me gjashtë trajnerë për të marrë drejtimin e ekipit

Premier League
Man United kërkon trajner të përkohshëm deri në fund të sezonit – do të bisedojnë me pesë trajner të njohur, pasi dy tashmë kanë skuadra të forta

Man United kërkon trajner të përkohshëm deri në fund të sezonit – do të bisedojnë me pesë trajner të njohur, pasi dy tashmë kanë skuadra të forta

Premier League
Lampard largohet nga gara, Newcastle shikon një tjetër strateg

Lampard largohet nga gara, Newcastle shikon një tjetër strateg

Premier League
Fonseca afër të mbyll marrëveshjen me Newcastle United, kandidati kryesor për stolin

Fonseca afër të mbyll marrëveshjen me Newcastle United, kandidati kryesor për stolin

Premier League
Trajnerë të mirë, por që aktualisht janë pa klub – emra të njohur si Zidane, Conte e Valverde

Trajnerë të mirë, por që aktualisht janë pa klub – emra të njohur si Zidane, Conte e Valverde

Ndërkombëtare
Formacionet bazë: Roma kërkon pikë ndaj Interit

Formacionet bazë: Roma kërkon pikë ndaj Interit

Serie A
Fonseca deklarohet pas shkarkimit nga Roma

Fonseca deklarohet pas shkarkimit nga Roma

Serie A
Zyrtare: Roma shkarkon Fonsecan

Zyrtare: Roma shkarkon Fonsecan

Serie A
Fonseca refuzon të jap dorëheqje

Fonseca refuzon të jap dorëheqje

Serie A
Fonseca: Humbje e rëndë padyshim, nuk kishim forcë mendore në pjesën e dytë

Fonseca: Humbje e rëndë padyshim, nuk kishim forcë mendore në pjesën e dytë

Liga e Evropës
Formacionet zyrtare: Në Old Trafford përballen Unitedi dhe Roma

Formacionet zyrtare: Në Old Trafford përballen Unitedi dhe Roma

Liga e Evropës
Fonseca drejt shkarkimit, Roma kontakton dy trajnerët italianë

Fonseca drejt shkarkimit, Roma kontakton dy trajnerët italianë

Serie A
Formacionet bazë: Sfidë interesante ndërmjet Romës dhe Atalantas

Formacionet bazë: Sfidë interesante ndërmjet Romës dhe Atalantas

Serie A
Fonseca: Jam i lumtur që Roma refuzoi të futet në Superligën evropiane

Fonseca: Jam i lumtur që Roma refuzoi të futet në Superligën evropiane

Serie A
Formacionet zyrtare: Roma në pozitë të mirë ndaj Ajaxit

Formacionet zyrtare: Roma në pozitë të mirë ndaj Ajaxit

Liga e Evropës
Roma po takohet me Sarrin

Roma po takohet me Sarrin

Serie A
Fonseca i kënaqur me fitoren e Romës me rikthim në udhëtim te Ajaxi

Fonseca i kënaqur me fitoren e Romës me rikthim në udhëtim te Ajaxi

Liga e Evropës
Formacionet zyrtare: Dueli i parë çerekfinal ndërmjet Ajaxit dhe Romës

Formacionet zyrtare: Dueli i parë çerekfinal ndërmjet Ajaxit dhe Romës

Liga e Evropës