LAJMI I FUNDIT:

Ministri i Shëndetësisë

23 Artikuj

Mexhiti: Nuk mund t’i vendosim të gjithë punonjësit e shëndetësisë në të njëjtën shportë

Mexhiti: Nuk mund t’i vendosim të gjithë punonjësit e shëndetësisë në të njëjtën shportë

Maqedonia e Veriut
Vitia: MSH do shtojë investimet për të ngritur cilësinë e shërbimeve për qytetarët

Vitia: MSH do shtojë investimet për të ngritur cilësinë e shërbimeve për qytetarët

Shëndetësi
Si mund të transformohet Sistemi Shëndetësor në Kosovë dhe Roli i Diplomacisë Mjekësore: Perspektiva e Ish-Ministrit të Shëndetësisë*

Si mund të transformohet Sistemi Shëndetësor në Kosovë dhe Roli i Diplomacisë Mjekësore: Perspektiva e Ish-Ministrit të Shëndetësisë*

Punime shkencore
Bekim Sali viziton foshnjën e parë të lindur në vitin 2023 në Maqedoni

Bekim Sali viziton foshnjën e parë të lindur në vitin 2023 në Maqedoni

Maqedonia e Veriut
Zemaj e quan të paaftë Qeverinë Kurti për menaxhimin e pandemisë, COVID-19

Zemaj e quan të paaftë Qeverinë Kurti për menaxhimin e pandemisë, COVID-19

Shëndetësi
Latifi: Shëndetësisë i duhet transformim që ka në qendër të vëmendjes pacientin

Latifi: Shëndetësisë i duhet transformim që ka në qendër të vëmendjes pacientin

Shëndetësi
Vitia: Deri në fund të vitit do t’i sigurojmë 2 milionë vaksina antiCOVID-19

Vitia: Deri në fund të vitit do t’i sigurojmë 2 milionë vaksina antiCOVID-19

Shëndetësi
Vitia: Vaksina AstraZeneca nuk ka pasur efekte anësore tek asnjë i vaksinuar në Kosovë

Vitia: Vaksina AstraZeneca nuk ka pasur efekte anësore tek asnjë i vaksinuar në Kosovë

Shëndetësi
Zemaj: Rikthimi në bankat shkollore është i rëndësishëm dhe interes jetësor i të gjithëve

Zemaj: Rikthimi në bankat shkollore është i rëndësishëm dhe interes jetësor i të gjithëve

Kosovë
Maqedoni, këtë javë pritet të hapen qendrat tregtare, kafenetë javën e ardhshme

Maqedoni, këtë javë pritet të hapen qendrat tregtare, kafenetë javën e ardhshme

Maqedonia e Veriut
Vitia: Pas 4 majit mund të dyfishohet ora e lëvizjes dhe disa biznese do të fillojnë punën

Vitia: Pas 4 majit mund të dyfishohet ora e lëvizjes dhe disa biznese do të fillojnë punën

Kosovë
Covid-19, rreth 7 mijë teste pritet të vijnë këtë javë në Kosovë

Covid-19, rreth 7 mijë teste pritet të vijnë këtë javë në Kosovë

Kosovë
Derisa po debatonin për coronavirusin, ministri holandez i Shëndetësisë humb vetëdijen për pak sekonda në Parlament: Jam alivanosur nga lodhja

Derisa po debatonin për coronavirusin, ministri holandez i Shëndetësisë humb vetëdijen për pak sekonda në Parlament: Jam alivanosur nga lodhja

Nga Bota
Ismaili: Për një muaj janë shpëtuar 6 jetë nga trajtimi i infarktit brenda dy orëve

Ismaili: Për një muaj janë shpëtuar 6 jetë nga trajtimi i infarktit brenda dy orëve

Kosovë
Ministri Ismaili viziton spitalin e Gjilanit: Pas Emergjencës do të nis menjëherë edhe rinovimi i Ambulancave Specialistike

Ministri Ismaili viziton spitalin e Gjilanit: Pas Emergjencës do të nis menjëherë edhe rinovimi i Ambulancave Specialistike

Kosovë
Ismaili kërkon nga baballarët të jenë më të pranishëm te fëmijët

Ismaili kërkon nga baballarët të jenë më të pranishëm te fëmijët

Lajme
Ekspertët gjermanë nisin punën në QKUK, shoqërohen nga ministri Ismaili

Ekspertët gjermanë nisin punën në QKUK, shoqërohen nga ministri Ismaili

Lajme
Ismaili: Do të hapim barnatore brenda reparteve të QKUK-së, do të rrisim numrin e infermierëve dhe mjekëve

Ismaili: Do të hapim barnatore brenda reparteve të QKUK-së, do të rrisim numrin e infermierëve dhe mjekëve

Kosovë
Ismaili: Nis transformimi farmaceutik në QKUK, 90 barnatore të reja

Ismaili: Nis transformimi farmaceutik në QKUK, 90 barnatore të reja

Kosovë
Ismaili takohet me ambasadorin amerikan, diskutojnë për situatën politike

Ismaili takohet me ambasadorin amerikan, diskutojnë për situatën politike

Kosovë
Ismaili – deputetëve: Votojeni ligjin që garanton rritjen e pagave për mjekët dhe infermierët

Ismaili – deputetëve: Votojeni ligjin që garanton rritjen e pagave për mjekët dhe infermierët

Kosovë
Ismaili viziton pacientët në repartet dhe dhomat e rinovuara në QKUK

Ismaili viziton pacientët në repartet dhe dhomat e rinovuara në QKUK

Kosovë
Ministri Ismaili takon 19-vjeçarin që refuzoi ta operojë mjeku i QKUK-së

Ministri Ismaili takon 19-vjeçarin që refuzoi ta operojë mjeku i QKUK-së

Kosovë