LAJMI I FUNDIT:

Kupa e Italisë

149 Artikuj

Allegri humbi durimin -hoqi xhaketën, kravatën dhe pothuajse edhe këmishën në momentet e fundit të ndeshjes kur u përjashtua

Allegri humbi durimin -hoqi xhaketën, kravatën dhe pothuajse edhe këmishën në momentet e fundit të ndeshjes kur u përjashtua

Serie A
Notat e lojtarëve, Atalanta 0-1 Juventus: Danilo dhe Bremer më të mirët, Gjimshiti stabil

Notat e lojtarëve, Atalanta 0-1 Juventus: Danilo dhe Bremer më të mirët, Gjimshiti stabil

Serie A
Juventusi mposht në finale Atalantan, fiton Kupë e Italisë

Juventusi mposht në finale Atalantan, fiton Kupë e Italisë

Serie A
Finalja e Kupës së Italisë, Atalanta 0-1 Juventus: Bianconerët në epërsi

Finalja e Kupës së Italisë, Atalanta 0-1 Juventus: Bianconerët në epërsi

Serie A
Finalja e Kupës së Italisë: Atalanta – Juventus, formacionet zyrtare

Finalja e Kupës së Italisë: Atalanta – Juventus, formacionet zyrtare

Serie A
Buffon iu “dhuron” nga një trofe Juventusit dhe Atalantas

Buffon iu “dhuron” nga një trofe Juventusit dhe Atalantas

Serie A
Trofetë e lojtarëve dhe fatura e pagave, dallimet mes Juventusit dhe Atalantës para finales së Kupës së Italisë

Trofetë e lojtarëve dhe fatura e pagave, dallimet mes Juventusit dhe Atalantës para finales së Kupës së Italisë

Serie A
Juventus – Atalanta, finalja e Kupës së Italisë

Juventus – Atalanta, finalja e Kupës së Italisë

Serie A
Juventusi pëson ndaj Lazios në udhëtim por siguron kalimin në finale të Kupës së Italisë

Juventusi pëson ndaj Lazios në udhëtim por siguron kalimin në finale të Kupës së Italisë

Serie A
Fiorentina fiton takimin e parë ndaj Atalantas në gjysmëfinale të Kupës së Italisë

Fiorentina fiton takimin e parë ndaj Atalantas në gjysmëfinale të Kupës së Italisë

Serie A
Fitore komode në ndeshjen e parë gjysmëfinale nga Juventusi përballë Lazios në Kupën e Italisë

Fitore komode në ndeshjen e parë gjysmëfinale nga Juventusi përballë Lazios në Kupën e Italisë

Serie A
Spektakël golash në “Allianz Stadium”: Juventusi shkatërron Salernitanan dhe kalon në çerekfinale të Kupës së Italisë

Spektakël golash në “Allianz Stadium”: Juventusi shkatërron Salernitanan dhe kalon në çerekfinale të Kupës së Italisë

Serie A
Roma fiton fare në fund ndaj Cremoneses për të kaluar në çerekfinale të Kupës së Italisë

Roma fiton fare në fund ndaj Cremoneses për të kaluar në çerekfinale të Kupës së Italisë

Serie A
Spektakël në “Giuseppe Meazza”: Bologna eliminon Interin nga Kupa e Italisë

Spektakël në “Giuseppe Meazza”: Bologna eliminon Interin nga Kupa e Italisë

Serie A
Sulmuesi shqiptar Arijon Ibrahimovic i shënon Torinos në Kupën e Italisë

Sulmuesi shqiptar Arijon Ibrahimovic i shënon Torinos në Kupën e Italisë

Serie A
Mërgim Vojvoda në stilin e sulmuesit shënon gol të bukur te Torino

Mërgim Vojvoda në stilin e sulmuesit shënon gol të bukur te Torino

Serie A
Zbulohet se sa para do të fitojnë finalistët e Kupës së Italisë

Zbulohet se sa para do të fitojnë finalistët e Kupës së Italisë

Serie A


mob5