LAJMI I FUNDIT:

KB Ponte Prizreni

87 Artikuj

Ponte Prizreni fiton ndaj Boras, siguron mbetjen në Superligë

Ponte Prizreni fiton ndaj Boras, siguron mbetjen në Superligë

Super Liga
Vëllaznimi në “Play-off”, mposht Ponte Prizrenin

Vëllaznimi në “Play-off”, mposht Ponte Prizrenin

Super Liga
Fitore shumë e vlefshme për prizrenasit

Fitore shumë e vlefshme për prizrenasit

Super Liga
Peja fiton me spektakël ndaj Ponte Prizrenit

Peja fiton me spektakël ndaj Ponte Prizrenit

Super Liga
Trepça shumë e fortë për Ponte Prizrenin

Trepça shumë e fortë për Ponte Prizrenin

Super Liga
Vëllaznimi merr fitore ndaj Ponte Prizrenit

Vëllaznimi merr fitore ndaj Ponte Prizrenit

Super Liga
Golden Eagle Ylli merr fitoren e 13-të me radhë, mposht Ponte Prizrenin

Golden Eagle Ylli merr fitoren e 13-të me radhë, mposht Ponte Prizrenin

Super Liga
Peja fiton me përmbysje ndaj Ponte Prizrenit

Peja fiton me përmbysje ndaj Ponte Prizrenit

Basketboll
Vëllaznimi triumfon ndaj Ponte Prizrenit

Vëllaznimi triumfon ndaj Ponte Prizrenit

Super Liga
Ponte Prizreni ia shkakton humbjen e parë Pejës

Ponte Prizreni ia shkakton humbjen e parë Pejës

Super Liga
Prishtina e fiton dramën ndaj Ponte Prizrenit

Prishtina e fiton dramën ndaj Ponte Prizrenit

Super Liga
Ponte Prizreni fiton ndaj Rahovecit në ndeshjen interesante në “Mizahir Isma”

Ponte Prizreni fiton ndaj Rahovecit në ndeshjen interesante në “Mizahir Isma”

Super Liga
Trepça e nis me fitore në ‘Minatori’, mposht Ponte Prizrenin

Trepça e nis me fitore në ‘Minatori’, mposht Ponte Prizrenin

Super Liga
Bashkimi fiton bindshëm derbin lokal ndaj Prizrenit 16

Bashkimi fiton bindshëm derbin lokal ndaj Prizrenit 16

Super Liga
Bashkimi fiton derbin lokal ndaj Prizrenit 16

Bashkimi fiton derbin lokal ndaj Prizrenit 16

Super Liga
Trepça në formë të lartë, mund Prizrenin 16

Trepça në formë të lartë, mund Prizrenin 16

Super Liga
Prizreni 16 triumfon ndaj Sigal Prishtinës në kryeqytet

Prizreni 16 triumfon ndaj Sigal Prishtinës në kryeqytet

Super Liga
Fitore e lehtë e Prizreni 16 ndaj RC Cola Dritës

Fitore e lehtë e Prizreni 16 ndaj RC Cola Dritës

Super Liga
Super sfida në xhiron e dytë, nga klasikja te finalistët e Superkupës

Super sfida në xhiron e dytë, nga klasikja te finalistët e Superkupës

Basketboll
Prizrenasit kualifikohen në finalen e madhe, mposhtin Pejën

Prizrenasit kualifikohen në finalen e madhe, mposhtin Pejën

Superliga
Prizrenasit në gjysmëfinale, mposht bindshëm Dritën

Prizrenasit në gjysmëfinale, mposht bindshëm Dritën

Super Liga
Peja-Golden Eagle Ylli, finalja e madhe

Peja-Golden Eagle Ylli, finalja e madhe

Super Liga
FBK me ‘dorë të hekurt’ – regjistron ndeshjen Ponte Prizreni-Peja me rezultat zyrtar, gjobit lojtarët dhe klubet me para dhe ndeshje mos-lojë

FBK me ‘dorë të hekurt’ – regjistron ndeshjen Ponte Prizreni-Peja me rezultat zyrtar, gjobit lojtarët dhe klubet me para dhe ndeshje mos-lojë

Super Liga
Ministri Hajrulla Çeku me reagim të fuqishëm pas dhunës në ndeshjen Ponte-Peja, thotë se do të merren masa për të gjithë të përfshirët

Ministri Hajrulla Çeku me reagim të fuqishëm pas dhunës në ndeshjen Ponte-Peja, thotë se do të merren masa për të gjithë të përfshirët

Super Liga