Javi Martinez

Javi Martinez

Martinez është futbollist spanjoll që luan si mbrojtës dhe mesfushor. Ai ka lindur më 2 shtator 1988. Në të kaluarën ka luajtur edhe për Athletic Bilbaon.

35 Artikuj