LAJMI I FUNDIT:

Ilir Krasniqi

46 Artikuj

Nga Dellova te Hazrollaj e Hyseni, pesë yjet e Superligës së Kosovës të ftuar për miqësoren me Norvegjinë

Nga Dellova te Hazrollaj e Hyseni, pesë yjet e Superligës së Kosovës të ftuar për miqësoren me Norvegjinë

Përfaqësuesja e Kosovës
Formacioni i sezonit 2023/24 në Albi Mall Superligën e Kosovës

Formacioni i sezonit 2023/24 në Albi Mall Superligën e Kosovës

Superliga
Yjet e Llapit që po shkëlqejnë këtë sezon dhe kanë tërhequr edhe interesimin e gjigantit çek Slavia Pragë

Yjet e Llapit që po shkëlqejnë këtë sezon dhe kanë tërhequr edhe interesimin e gjigantit çek Slavia Pragë

Superliga
Nga 180 deri në 0 minuta – Kush sa luajti në dy ndeshjet e para të Franco Fodas në krye të Kosovës

Nga 180 deri në 0 minuta – Kush sa luajti në dy ndeshjet e para të Franco Fodas në krye të Kosovës

Shkumbin Pireva
Lista e Kosovës për ndeshjet e muajit mars, këta janë pesë yjet e Superligës që u ftuan nga Franco Foda

Lista e Kosovës për ndeshjet e muajit mars, këta janë pesë yjet e Superligës që u ftuan nga Franco Foda

Përfaqësueset
Apeli e kthen në rigjykim rastin për shmangie nga tatimi ndaj Milaim Zekës dhe Ilir Krasniqit

Apeli e kthen në rigjykim rastin për shmangie nga tatimi ndaj Milaim Zekës dhe Ilir Krasniqit

Drejtësi
E kanë vetëm hijen në Kosovë, top talentët nën 23 vjeç nga Superliga që pritet të transferohen në Evropë këtë vit

E kanë vetëm hijen në Kosovë, top talentët nën 23 vjeç nga Superliga që pritet të transferohen në Evropë këtë vit

Romak Zeqiri
Formacioni i vitit 2023 në Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni i vitit 2023 në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Formacioni më i mirë i vitit në Albi Mall Superligë me votat e trajnerëve

Formacioni më i mirë i vitit në Albi Mall Superligë me votat e trajnerëve

Superliga
Lumbardh Dellova fiton çmimin si “Më i miri nga lexuesit e Telegrafit” për vitin 2023

Lumbardh Dellova fiton çmimin si “Më i miri nga lexuesit e Telegrafit” për vitin 2023

Superliga
Sondazh: ‘Lojtari i Vitit 2023’ nga lexuesit e Telegrafit

Sondazh: ‘Lojtari i Vitit 2023’ nga lexuesit e Telegrafit

Superliga
Ilir Krasniqi dhe Lumbardh Dellova të lumtur me rezultatin dhe paraqitjen

Ilir Krasniqi dhe Lumbardh Dellova të lumtur me rezultatin dhe paraqitjen

Përfaqësuesja e Kosovës
Ilir Krasniqi për ndeshjen kundër Zvicrës: Na pret një duel shumë i vështirë, por jemi shumë të motivuar

Ilir Krasniqi për ndeshjen kundër Zvicrës: Na pret një duel shumë i vështirë, por jemi shumë të motivuar

Përfaqësuesja e Kosovës
Primoz Gliha publikon listën e Kosovës për tri ndeshjet e nëntorit – ftohen pesë lojtarë nga Superliga, mungojnë shumë ‘senatorë’

Primoz Gliha publikon listën e Kosovës për tri ndeshjet e nëntorit – ftohen pesë lojtarë nga Superliga, mungojnë shumë ‘senatorë’

Përfaqësuesja e Kosovës
Batatina zbulon se Ilir Krasniqi është ftuar për dy ndeshjet e Kosovës

Batatina zbulon se Ilir Krasniqi është ftuar për dy ndeshjet e Kosovës

Përfaqësueset
Përditësimi i fundit: Vlera e klubeve të Superligës së Kosovës dhe 15 lojtarët më të vlefshëm

Përditësimi i fundit: Vlera e klubeve të Superligës së Kosovës dhe 15 lojtarët më të vlefshëm

Shkumbin Pireva


mob5