LAJMI I FUNDIT:

Final 8 Kupa

98 Artikuj

‘Final 8’ do të mbahet në Gjakovë

‘Final 8’ do të mbahet në Gjakovë

Basketboll
Final 8 Kupa e Kosovës zhvillohet në muajin shkurt, FBK shpall konkurs për organizmin e kësaj ngjarje

Final 8 Kupa e Kosovës zhvillohet në muajin shkurt, FBK shpall konkurs për organizmin e kësaj ngjarje

Super Liga
Trepça dhe Prishtina takohen në finalen – të gjitha fituesit e Kupës së Kosovës

Trepça dhe Prishtina takohen në finalen – të gjitha fituesit e Kupës së Kosovës

Super Liga
Bora triumfon në Kupën e Ligës së Parë

Bora triumfon në Kupën e Ligës së Parë

Super Liga
Ylli mposht Ponten dhe iu bashkohet skuadrave gjysmëfinaliste

Ylli mposht Ponten dhe iu bashkohet skuadrave gjysmëfinaliste

Basketboll
Sulmohen policët dhe disa persona gjatë ndeshjeve sportive në Rahovec

Sulmohen policët dhe disa persona gjatë ndeshjeve sportive në Rahovec

Super Liga
Fis Juniku përzgjidhet prezantues i ‘Final 8 Kupa’ që do të mbahet në Rahovec

Fis Juniku përzgjidhet prezantues i ‘Final 8 Kupa’ që do të mbahet në Rahovec

Yjet
Trepça triumfon me lehtësi ndaj Vëllaznimit dhe kalon në gjysmëfinale

Trepça triumfon me lehtësi ndaj Vëllaznimit dhe kalon në gjysmëfinale

Basketboll
Pas fitores ndaj Istogut, Bora kualifikohet në finale të Kupës së Ligës së Parë

Pas fitores ndaj Istogut, Bora kualifikohet në finale të Kupës së Ligës së Parë

Basketboll
Bashkimi-Prishtina, të dielën finalja e Kupës së Kosovës në basketboll në konkurrencën e fermave

Bashkimi-Prishtina, të dielën finalja e Kupës së Kosovës në basketboll në konkurrencën e fermave

Basketboll
Orari i ndeshjeve të Final 8 i Kupës së Kosovës

Orari i ndeshjeve të Final 8 i Kupës së Kosovës

Basketboll
Mesazhi i kryetarit të FBK-së për Final 8 Kupën e Kosovës në basketboll

Mesazhi i kryetarit të FBK-së për Final 8 Kupën e Kosovës në basketboll

Basketboll
Orari i ndeshjeve të ‘Final 8’ Kupës së Kosovës në basketboll

Orari i ndeshjeve të ‘Final 8’ Kupës së Kosovës në basketboll

Basketboll
Detajet e Kupës së Kosovës në basketboll

Detajet e Kupës së Kosovës në basketboll

Basketboll
Prezantohet logo e ‘Final 8’ Kupës së Kosovës që do të zhvillohet në Rahovec

Prezantohet logo e ‘Final 8’ Kupës së Kosovës që do të zhvillohet në Rahovec

Super Liga
Me një organizim fantastik përfundon ‘Final 8 Kupa e Kosovës’ edicioni Agim Lluka – Trepça fiton për herë të pestë trofeun e çmueshëm

Me një organizim fantastik përfundon ‘Final 8 Kupa e Kosovës’ edicioni Agim Lluka – Trepça fiton për herë të pestë trofeun e çmueshëm

Super Liga
Dita e fundit e ‘Final 8 Kupës së Kosovës’ edicioni Agim Lluka – sot zhvillohen tri ndeshjet finale

Dita e fundit e ‘Final 8 Kupës së Kosovës’ edicioni Agim Lluka – sot zhvillohen tri ndeshjet finale

Super Liga
Fituesit e Kupës ndër vite te meshkujt

Fituesit e Kupës ndër vite te meshkujt

Super Liga
Bashkimi mund Yllin për tu kualifikuar në finale

Bashkimi mund Yllin për tu kualifikuar në finale

Super Liga
Trepça përmbys Pejën në Karagaç, kalon në finalen e madhe

Trepça përmbys Pejën në Karagaç, kalon në finalen e madhe

Super Liga
Bashkimi fiton derbin lokal ndaj Prizrenit 16

Bashkimi fiton derbin lokal ndaj Prizrenit 16

Super Liga
Ylli fiton me lehtësi ndaj Dritës dhe vazhdon në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës ‘Agim Lluka’

Ylli fiton me lehtësi ndaj Dritës dhe vazhdon në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës ‘Agim Lluka’

Basketboll
Prizreni 16 – Bashkimi, dueli i prizrenasve në Kupën e Kosovës ‘Agim Lluka’

Prizreni 16 – Bashkimi, dueli i prizrenasve në Kupën e Kosovës ‘Agim Lluka’

Basketboll
FBK me vendim për Final 8 Kupën e Kosovës: Do të lejohen vetëm shikuesit e vaksinuar dhe jo në grupe

FBK me vendim për Final 8 Kupën e Kosovës: Do të lejohen vetëm shikuesit e vaksinuar dhe jo në grupe

Super Liga