LAJMI I FUNDIT:

Fatmir Humolli

31 Artikuj

Humolli: Me Haki Abazin diskutuam për krijimin e një grupi të ri parlamentar

Humolli: Me Haki Abazin diskutuam për krijimin e një grupi të ri parlamentar

Politikë
Humolli braktisë LVV-në: Kurti më futi në konflikt me shumë bashkëluftëtarë

Humolli braktisë LVV-në: Kurti më futi në konflikt me shumë bashkëluftëtarë

Kosovë
Çka po ndodh me Grupin Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje?

Çka po ndodh me Grupin Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje?

Politikë
Humolli: Për LVV-në s’ka rëndësi pse humb Kosova, vetëm të dënohet Thaçi

Humolli: Për LVV-në s’ka rëndësi pse humb Kosova, vetëm të dënohet Thaçi

Kosovë
Humolli: Vetëvendosje e ka humbur besimin te populli, po qeveris sikurse partitë e vjetra

Humolli: Vetëvendosje e ka humbur besimin te populli, po qeveris sikurse partitë e vjetra

Politikë
Humolli mban fjalën, braktis Grupin Parlamentar të LVV-së dhe ulet i vetëm si deputet i pavarur

Humolli mban fjalën, braktis Grupin Parlamentar të LVV-së dhe ulet i vetëm si deputet i pavarur

Kosovë
LVV-në e braktis edhe një deputet, Humolli: Nga nesër do të jem deputet i pavarur

LVV-në e braktis edhe një deputet, Humolli: Nga nesër do të jem deputet i pavarur

Politikë
Vetëm një deputet i LVV-së votoi pro tërheqjes së mjeteve nga Trusti, pesë të tjerë nuk morën pjesë në votim

Vetëm një deputet i LVV-së votoi pro tërheqjes së mjeteve nga Trusti, pesë të tjerë nuk morën pjesë në votim

Kosovë
Humolli: Do të votoj për rrëzimin e Qeverisë Kurti nëse s’i përmbush premtimet

Humolli: Do të votoj për rrëzimin e Qeverisë Kurti nëse s’i përmbush premtimet

Kosovë
Kuvendi miratoi në parim buxhetin e Kosovës për vitin 2023

Kuvendi miratoi në parim buxhetin e Kosovës për vitin 2023

Financa
Humolli me kritika të ashpra për Qeverinë: Po e rrezikon stabilitetin e vendit

Humolli me kritika të ashpra për Qeverinë: Po e rrezikon stabilitetin e vendit

Donjeta Zeqiraj
Largimi i Doarsa Kica-Xhelilit, kush tjetër është i pakënaqur në Grupin Parlamentar të LVV-së

Largimi i Doarsa Kica-Xhelilit, kush tjetër është i pakënaqur në Grupin Parlamentar të LVV-së

Donjeta Zeqiraj
Humolli: Nëse nuk ndryshon qasje, qeveria rrëzohet nga vota ime

Humolli: Nëse nuk ndryshon qasje, qeveria rrëzohet nga vota ime

Politikë
Humolli pritet ta braktisë LVV-në, paralajmëron grup të ri parlamentar

Humolli pritet ta braktisë LVV-në, paralajmëron grup të ri parlamentar

Politikë
Deputeti i VV-së kalon kah protestuesit, veteranët e përshëndesin

Deputeti i VV-së kalon kah protestuesit, veteranët e përshëndesin

Kosovë
Deputeti i LVV-së: Do të jem kundër Qeverisë nëse nuk reflekton për veteranët

Deputeti i LVV-së: Do të jem kundër Qeverisë nëse nuk reflekton për veteranët

Kosovë
Fatmir Humolli: Mbetem deputet i LVV-së, votimi i sotëm ishte një zhgënjim

Fatmir Humolli: Mbetem deputet i LVV-së, votimi i sotëm ishte një zhgënjim

Politikë
Deputeti i LVV-së: Grupi ynë parlamentar dhe ministri Murati po tregohen të padrejtë me veteranët

Deputeti i LVV-së: Grupi ynë parlamentar dhe ministri Murati po tregohen të padrejtë me veteranët

Kosovë
Deputeti i VV-së për ministrin Murati: Kam përshtypjen se nuk ka ndjenja për kombin

Deputeti i VV-së për ministrin Murati: Kam përshtypjen se nuk ka ndjenja për kombin

Politikë
Deputeti i pozitës e voton mocionin e PDK-së për shtyrje të pikës për pagën minimale

Deputeti i pozitës e voton mocionin e PDK-së për shtyrje të pikës për pagën minimale

Kosovë
​Përfundon dëgjimi i dëshmitarit të fundit të ZPS-së në gjykimin ndaj Salih Mustafës

​Përfundon dëgjimi i dëshmitarit të fundit të ZPS-së në gjykimin ndaj Salih Mustafës

Drejtësi
​Deputeti Fatmir Humolli: Nuk më ka thënë askush që ka pasur njerëz të ndaluar nga Salih Mustafa

​Deputeti Fatmir Humolli: Nuk më ka thënë askush që ka pasur njerëz të ndaluar nga Salih Mustafa

Drejtësi
Humolli skeptik se Gjykata Speciale mund të japë vendime të drejta

Humolli skeptik se Gjykata Speciale mund të japë vendime të drejta

Drejtësi
Humolli: Kam bërë përpjekje ta anuloj Gjykatën Speciale

Humolli: Kam bërë përpjekje ta anuloj Gjykatën Speciale

Drejtësi