LAJMI I FUNDIT:
Paul Pogba

Paul Pogba

1492 Artikuj

Info

Paul Labile Pogba është futbollist francez i lindur më 15 mars 1993.

Nga Shaqiri te Podolski dhe Ochoa – formacioni i yjeve që shkëlqejnë më shumë me kombëtaren sesa me klubet

Nga Shaqiri te Podolski dhe Ochoa – formacioni i yjeve që shkëlqejnë më shumë me kombëtaren sesa me klubet

Përfaqësueset
Lista me 16 futbollistët më të pasur në futboll – njëri është 33 herë më i pasur se Ronaldo

Lista me 16 futbollistët më të pasur në futboll – njëri është 33 herë më i pasur se Ronaldo

Ndërkombëtare
Paul Pogba po e lë përfundimisht futbollin? Ai ka nisur karrierën e re në një profesion tjetër

Paul Pogba po e lë përfundimisht futbollin? Ai ka nisur karrierën e re në një profesion tjetër

Ndërkombëtare
Courtois, Gavi, Pogba dhe yjet e tjerë të futbollit që nuk do të luajnë në Euro 2024

Courtois, Gavi, Pogba dhe yjet e tjerë të futbollit që nuk do të luajnë në Euro 2024

Përfaqësueset
Juventusi ka zgjedhur lojtarin që do t’i japë fanellën me numër 10

Juventusi ka zgjedhur lojtarin që do t’i japë fanellën me numër 10

Serie A
Në vitin 2015, Ronaldo kishte bërë top parashikime për pesë lojtarë – çfarë ndodhi me ta dhe ku janë tani?

Në vitin 2015, Ronaldo kishte bërë top parashikime për pesë lojtarë – çfarë ndodhi me ta dhe ku janë tani?

Ndërkombëtare
Pogba vjen me një postim emocionues pasi iu ndalua futbolli për katër vite: Sprovat që të dërgon Allahu janë të pashmangshme

Pogba vjen me një postim emocionues pasi iu ndalua futbolli për katër vite: Sprovat që të dërgon Allahu janë të pashmangshme

Serie A
“Kam folur me të, psikologjikisht, është e vështirë” – Deschamps flet për Pogban

“Kam folur me të, psikologjikisht, është e vështirë” – Deschamps flet për Pogban

Përfaqësueset
Drejtori sportiv e telefonon francezin, klubi rus i bën ofertë Paul Pogbas

Drejtori sportiv e telefonon francezin, klubi rus i bën ofertë Paul Pogbas

Serie A
Juventusi vazhdon ta paguajë Paul Pogban, por paga e tij është skandaloze për dallim me yjet e tjerë

Juventusi vazhdon ta paguajë Paul Pogban, por paga e tij është skandaloze për dallim me yjet e tjerë

Serie A
Lista me yjet e futbollit që ranë në rrjetën e dopingut, nga Maradona te Guardiola e së fundmi Pogba

Lista me yjet e futbollit që ranë në rrjetën e dopingut, nga Maradona te Guardiola e së fundmi Pogba

Ndërkombëtare
Juventus tashmë ka gjetur zëvendësuesin ideal të Paul Pogbas

Juventus tashmë ka gjetur zëvendësuesin ideal të Paul Pogbas

Serie A
“Nuk mori doping me qëllim”, Deschamps i del në mbrojtje Pogbas

“Nuk mori doping me qëllim”, Deschamps i del në mbrojtje Pogbas

Ndërkombëtare
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për ‘doping’

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për ‘doping’

Yjet
Sikur nuk mjaftonte ndalimi katërvjeçar – Pogba merr një tjetër goditje

Sikur nuk mjaftonte ndalimi katërvjeçar – Pogba merr një tjetër goditje

Serie A
Pogba thyen heshtjen pas ndalimit prej katër vitesh për doping

Pogba thyen heshtjen pas ndalimit prej katër vitesh për doping

Serie A
Pogba përjashtohet për katër vite nga futbolli shkaku i dopingut

Pogba përjashtohet për katër vite nga futbolli shkaku i dopingut

Serie A
“Ai është gati të luajë që nesër” – agjentja Pimenta flet për situatën e Pogbas

“Ai është gati të luajë që nesër” – agjentja Pimenta flet për situatën e Pogbas

Serie A
Juventusi i jep shqelmin e fundit Pogbas, numrin 10-të të tij ia ofron ylli të ri të skuadrës

Juventusi i jep shqelmin e fundit Pogbas, numrin 10-të të tij ia ofron ylli të ri të skuadrës

Serie A
“Duhet të godasim fort”, zbulohen më shumë mesazhe nga rasti i shantazhit ndaj Pogbas

“Duhet të godasim fort”, zbulohen më shumë mesazhe nga rasti i shantazhit ndaj Pogbas

Ndërkombëtare
Benzema zgjedh 11-shen më të mirë të të gjitha kohërave, befason të gjithë me zgjedhjet e tij

Benzema zgjedh 11-shen më të mirë të të gjitha kohërave, befason të gjithë me zgjedhjet e tij

Shkumbin Pireva
Juventusi do ta ndërpresë kontratën e Pogbas menjëherë pasi t’i konfirmohet dënimi

Juventusi do ta ndërpresë kontratën e Pogbas menjëherë pasi t’i konfirmohet dënimi

Serie A
Doli pozitiv në doping, prokurorët kërkojnë dënim prej katër vjetësh për Pogban

Doli pozitiv në doping, prokurorët kërkojnë dënim prej katër vjetësh për Pogban

Serie A
Pogba ‘injoroi’ derbin e Italisë, ai zgjodhi të përcjellë Çmimin e Madh të Formula 1

Pogba ‘injoroi’ derbin e Italisë, ai zgjodhi të përcjellë Çmimin e Madh të Formula 1

Serie A