LAJMI I FUNDIT:
Meryem Uzerli

Meryem Uzerli

30 Artikuj

Aktorja që luajti ‘Sulltaneshën Hurem’, Meryem Uzerli: Lutemi për Turqinë këto ditë, ju lutem mbështetni nga kudo me çfarë të mundeni

Aktorja që luajti ‘Sulltaneshën Hurem’, Meryem Uzerli: Lutemi për Turqinë këto ditë, ju lutem mbështetni nga kudo me çfarë të mundeni

Yjet
Ku ndodhen ‘Sheherzadja’ dhe ‘Onuri’ – për shkak të saj, ai braktisi gruan shtatzënë, kurse ajo e la të fejuarin

Ku ndodhen ‘Sheherzadja’ dhe ‘Onuri’ – për shkak të saj, ai braktisi gruan shtatzënë, kurse ajo e la të fejuarin

Yjet
Meryem Uzerli zbukuron numrin e ri të revistës Vogue Travel

Meryem Uzerli zbukuron numrin e ri të revistës Vogue Travel

Yjet
Meryem Uzerli, e njohur si “Sulltanesha Hyrrem” mahnit me paraqitjen në hapjen e Festivalit të Filmit në Kanë

Meryem Uzerli, e njohur si “Sulltanesha Hyrrem” mahnit me paraqitjen në hapjen e Festivalit të Filmit në Kanë

Yjet
Rikthimi në aktrim, biznesi, puna si modele dhe rigjetja e lumturisë në rolin e nënës për të famshmen ‘Hyrrem’

Rikthimi në aktrim, biznesi, puna si modele dhe rigjetja e lumturisë në rolin e nënës për të famshmen ‘Hyrrem’

Yjet
Hyrremi mahnit me ngjyrën e re të flokëve: Dukja e pazakontë e aktores turke bëri rrëmujë në Instagram!

Hyrremi mahnit me ngjyrën e re të flokëve: Dukja e pazakontë e aktores turke bëri rrëmujë në Instagram!

Flokë dhe stil
E njohur për rolin e ‘sulltaneshës Hyrrem’, Meryem Uzerli e tërhequr nga aktrimi – nis biznes të ri në Gjermani

E njohur për rolin e ‘sulltaneshës Hyrrem’, Meryem Uzerli e tërhequr nga aktrimi – nis biznes të ri në Gjermani

Yjet
“Sulltanesha Hyrrem” pozon me fustan transparent në festivalin e Kanës

“Sulltanesha Hyrrem” pozon me fustan transparent në festivalin e Kanës

Yjet
Meryem Uzerli mahnit fansat me një fotografi nga koha kur ka qenë 16 vjeçare

Meryem Uzerli mahnit fansat me një fotografi nga koha kur ka qenë 16 vjeçare

Yjet
Meryem Uzerli me poza joshëse nga ishujt e Maldiveve

Meryem Uzerli me poza joshëse nga ishujt e Maldiveve

Yjet
Meryem Uzerli qëndron në Dubrovnik, thotë se stërgjyshen e ka nga Kroacia

Meryem Uzerli qëndron në Dubrovnik, thotë se stërgjyshen e ka nga Kroacia

Yjet
U bë e famshme si “Sulltan Hurremi”, por sot aktorja ka humbur shkëlqimin shkaku i ndërhyrjeve estetike

U bë e famshme si “Sulltan Hurremi”, por sot aktorja ka humbur shkëlqimin shkaku i ndërhyrjeve estetike

Yjet
Meryem Uzerli: Jam përpjekur të vritem, por te tentimi për vetëvrasje gjeta shpëtimin

Meryem Uzerli: Jam përpjekur të vritem, por te tentimi për vetëvrasje gjeta shpëtimin

Yjet
Meryem Uzerli, e njohur për rolin e sulltaneshës Hyrrem, publikon poza joshëse (Foto)

Meryem Uzerli, e njohur për rolin e sulltaneshës Hyrrem, publikon poza joshëse (Foto)

Yjet
E njohur si ‘sulltanesha Hyrrem’, Meryem Uzerli publikon një imazh me mbulesë (Foto)

E njohur si ‘sulltanesha Hyrrem’, Meryem Uzerli publikon një imazh me mbulesë (Foto)

Yjet
“Sulltanesha Hyrrem” në prag të martesës, merr propozimin e ëndrrave

“Sulltanesha Hyrrem” në prag të martesës, merr propozimin e ëndrrave

Yjet
Kenan Imirzalioglu me dukje të re në promovimin e filmit me Meryem Uzerli (Foto)

Kenan Imirzalioglu me dukje të re në promovimin e filmit me Meryem Uzerli (Foto)

Yjet
Meryem Uzerli i rikthehet dashurisë me aktorin turk

Meryem Uzerli i rikthehet dashurisë me aktorin turk

Yjet
‘Sulltanesha Hyrrem’ pozon me bikini (Foto)

‘Sulltanesha Hyrrem’ pozon me bikini (Foto)

Yjet
“Mehmet Kosova” dhe “Sulltan Hyrremi” në një film (Foto)

“Mehmet Kosova” dhe “Sulltan Hyrremi” në një film (Foto)

TV / Film
“Sulltanesha” për herë parë në jetë pozon në bikini (Foto)

“Sulltanesha” për herë parë në jetë pozon në bikini (Foto)

Yjet
‘Sulltanesha turke’ në pozitë të vështirë: Krejt po pyesin nëse kishte të brendshme (Foto)

‘Sulltanesha turke’ në pozitë të vështirë: Krejt po pyesin nëse kishte të brendshme (Foto)

Yjet
‘Hyremi’ me serial të ri (Foto)

‘Hyremi’ me serial të ri (Foto)

TV / Film
‘Sulltanesha’ e ‘kall’ atmosferën në Sarajevë (Video)

‘Sulltanesha’ e ‘kall’ atmosferën në Sarajevë (Video)

Yjet