Nëse keni nevojë për jakne, duks apo çizme që t’ju mbajnë të ngrohtë në këto ditë të ftohta dimri, apo atlete për të filluar vitin në formë, në GjirafaMall dhe Dardania Sport do të gjeni super produkte nga Adidas dhe Reebok, me zbritje deri në 40%! 

Më poshtë, janë vetëm disa nga produktet që mund t’i porositni tani.

Duksa

• Duks për meshkuj Adidas Trefoil Crew

• Duks për femra Adidas SST TRACK TOP

• Duks për meshkuj Reebok CL TAPED OTH

• Duks për meshkuj Reebok AC FT BIG STARCREST CREW

Jakne

• Jakne për femra Adidas SLIM JACKET ORIGINALS

• Xhaketë për meshkuj Adidas HARRINGTON

• Xhaketë sportive për femra Reebok CL GP WINBREAKER

• Jakne për meshkuj Adidas VARILITE JACKET OUTDOOR

Atlete e çizme

• Atlete për meshkuj Reebok EX-O-FIT HI

• Çizme për meshkuj Adidas TERREX PATHMAKER

• Atlete për femra Adidas Deeprupt Runner W

• Çizme për meshkuj Adidas TERREX AX3 MID GTX Outdoor

Për fëmijë

• Atlete për fëmijë Adidas Firtarun AC K, të kuqe

• Atlete Adidas ALTASPORT CF I, të zeza

• Set duks dhe tuta për fëmijë Adidas I LOGO JOGG FT, të zeza

• Tuta dhe duks për fëmijë Adidas I LOGO JOGG FT, të hirta/portokalli

Për të porositur njërin nga këto produkte, apo për të shikuar super-produktet tjera me zbritje deri në 40% nga Adidas dhe Reebok, klikoni KËTU.

GjirafaMall, si qendra më e madhe tregtare e blerjeve online në vend, ju sjell më shumë se 140.000 produkte, nga kategori të ndryshme si veshje, produkte shtëpiake, libra, kozmetikë dhe të tjera. 4

Për çdo kërkesë apo informatë shtesë, na kontaktoni në gjirafamall.com apo përmes numrit të telefonit: +383 49 39 00 39.

Për ty, menjëherë!

artikull i sponsorizuar