0Shares

Petrol Company vazhdon me ofertën e radhës, ashtu siç kanë premtuar se do të kenë shumë surpriza dhe oferta për të gjithë klientët. Kësaj radhe në të gjitha restaurantet e Petrol Company ejani dhe shijoni:

Kafe + kroasant dhe lëng për vetëm 1 euro,

Sandwich + ice gratis për vetëm 2 euro,

Pizza e mesme + Golden Eagle gratis për vetëm 2.5 euro

Si dhe oferta familjare 4 pica të mesme + Golden Eagle 1 L gratis për vetëm 10 euro.
Ushqimi dhe pijet në këto restaurante i plotësojnë standardet më të larta të cilësisë dhe freskisë.

Petrol Company me punën profesionale dhe të suksesshme ka arritur që deri tani të ketë mbi 30 pompa në të gjithë Kosovën, numër ky që po rritet dita ditës. Të gjitha në një vend, jeto më lirë vetëm me Petrol Company! /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)