LAJMI I FUNDIT:

“Shtëpia e Arkitektëve”- databaza më e madhe në rajon dhe e para e llojit të vet që Agimi Company e ka krijuar

“Shtëpia e Arkitektëve”- databaza më e madhe në rajon dhe e para e llojit të vet që Agimi Company e ka krijuar

Agimi Company  si biznes është emër i dëshmuar në industrinë e qeramikës, kjo falë punës dhe përkushtimit të lartë.

Angazhimi dhe dedikimi ndaj kërkesave të klientëve ka shtyer Agimi Company jo vetëm zgjerimin e showroom-it dhe  bashkëpunimin me kompanitë më prestigjioze botërore por gjithashtu edhe krijimin e një sektori të ri, ose thënë më mirë një platforme që është e para e llojit të vet në Kosovë.

Agimi Company  ka lansuar “Shtëpinë e Arkitektëve”, data baza më e madhe në vend dhe rajon ku do të mund t’i gjeni të gjitha teksturat dhe 3D objektet për projekte të ndryshme që keni marrë përsipër.

Pas një pune të palodhshme disa mujore të ekipit të tyre profesional, teksturat mund t’i gjeni si zip files dhe janë të ndara në dimensione dhe struktura, ku pas shkarkimit mund të përdoren në të gjitha programet e arkitekturës.

KËTU MUND TË SHIHNI PROCESIN E APLIKIMIT.

Të gjitha të dhënat që mund ju kërkohen mbesin konfidenciale.

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
“Numri që keni thirrur për momentin nuk është në dispozicion” – Vala njofton se ka probleme teknike

“Numri që keni thirrur për momentin nuk është në dispozicion” – Vala njofton se ka probleme teknike

Ekonomi
Arbnor Rushiti fitues i BMW të serisë së 3-të - Go+ LOJË E TRENT

Arbnor Rushiti fitues i BMW të serisë së 3-të - Go+ LOJË E TRENT

GO+
A e dini ku mund të këmbeni kriptovaluta në Kosovë?

A e dini ku mund të këmbeni kriptovaluta në Kosovë?

exCoins.me
Tech Park Prishtina gati të hapet - moment historik për të ardhmen e teknologjisë në Kosovë

Tech Park Prishtina gati të hapet - moment historik për të ardhmen e teknologjisë në Kosovë

STIKK - Kosovo ICT Association
Ditëlindje e paharrueshme - një vit i VitaLand

Ditëlindje e paharrueshme - një vit i VitaLand

Vitaland
Kompani ndërkombëtare do të marrin pjesë në panairin e parë për pasuri të paluajtshme - Prishtina Real Estate Expo 2023

Kompani ndërkombëtare do të marrin pjesë në panairin e parë për pasuri të paluajtshme - Prishtina Real Estate Expo 2023

Prishtina Real Estate EXPO
Kalo në kategori