LAJMI I FUNDIT:

Shtatzëna Sophie Turner shfaq barkun e rrumbullakosur në kopertinën e revistës “Elle UK”

Shtatzëna Sophie Turner shfaq barkun e rrumbullakosur në kopertinën e revistës “Elle UK”

Sophie Turner po shijon shtatzëninë në maksimum.

Aktorja e serialit “Game of Thrones” është ylli më i ri i kopertinës së “Elle UK”, duke pozuar në dy kopertina dhe duke treguar barkun e saj të vogël në rritje.


“Gjëja më e bukur në jetë është të shoh vajzën time duke u forcuar. Jemi shumë të entuziazmuar që po zgjerojmë familjen. Është bekimi më i mirë ndonjëherë”, tha Turner, e cila është në pritje të fëmijës së dytë me bashkëshortin Joe Jonas, për revistën.

E veshur në Louis Vuitton gjatë xhirimeve të saj – ajo ka qenë një ambasadore e markës për vite me radhë – Turner modeloi një fustan të gjelbër me katrorë të bardhë dhe detaj të zi në krah në një kopertinë dhe një xhaketë të prerë me pika që tregonte një pjesë të stomakut në një tjetër.

Sophie Turner dhe Joe Jonas në pritje të fëmijës së dytë
Lexo po ashtu Sophie Turner dhe Joe Jonas në pritje të fëmijës së dytë

Brenda faqeve të numrit, ajo shfaqet me një shall të stiluar si sipër, si dhe me një fustan të zi të shtruar nën një xhaketë monogram të gjelbër.

Turner, 26 vjeç, diskutoi gjithashtu se si mëmësia i ka ndryshuar zakonet e saj: “Dikur kam qenë shumë rock ‘n’ roll dhe spontane. Unë jam i sigurt se ka një pjesë e imja që është ende e tillë, thellë brenda. Por duke u bërë nënë, thjesht bëheni shumë më pak ‘e çmendur’. Unë jam si një grua e vjetër”.

Dhe ajo foli për betejat e saj me ankthin, rrjetet sociale dhe një çrregullim të të ngrënit.

Ylli tha se ajo dhe Jonas janë të kujdesshëm për të mbajtur jetën e tyre sa më private, duke zgjedhur me kujdes tapetin e tyre të kuq.

Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në Met Gala 2022
Lexo po ashtu Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në Met Gala 2022

Në fillim të kësaj jave, çifti doli për Met Gala 2022, duke u përshtatur në Louis Vuitton. /Telegrafi/