LAJMI I FUNDIT:

Shqiptarët e Kosovës, porosisin online armë nga Tajvani e Hong Kongu (Video)

Shqiptarët e Kosovës, porosisin online armë nga Tajvani e Hong Kongu (Video)

Tash online porositet gjithçka, e malli nga gjithë bota mirë që po vjen me postë edhe në Kosovë.

Reklama

Por, dikush provoi që në këtë mënyrë të blejë diçka të paligjshme.

Me dy dërgesa të arritura në Fushë Kosovë, nga Tajvani e Hong Kongu arritën armë e pajisje të luftarake.

Policia i konfirmoi ato, e tani po i heton porositësit.

Armët nuk shkuan te porositësit, sepse me porositë online janë shtuar edhe kontrollet.

Për më shumë, shikojeni raportin e Klan Kosovës.

Në trend Lajme

Më shumë
Mes tensioneve në veri, Kurti takon ambasadorin Hovenier

Mes tensioneve në veri, Kurti takon ambasadorin Hovenier

Lajme
Takim i veçantë Rama-Meloni, puthje dhe përqafime midis dy kryeministrave

Takim i veçantë Rama-Meloni, puthje dhe përqafime midis dy kryeministrave

Lajme
Blinken nga Olso kërkon nga Kosova dhe Serbia që të ulin tensionet në veri

Blinken nga Olso kërkon nga Kosova dhe Serbia që të ulin tensionet në veri

Lajme
Pas takimit më Kurtin, Hovenier: Nuk mund të them se ia kam ndryshuar qëndrimin për veriun

Pas takimit më Kurtin, Hovenier: Nuk mund të them se ia kam ndryshuar qëndrimin për veriun

Lajme
Kush është Dusan Obrenoviq, i arrestuari për sulm ndaj KFOR-it në Zveçan

Kush është Dusan Obrenoviq, i arrestuari për sulm ndaj KFOR-it në Zveçan

Lajme
Policia thotë se sulmi ndaj dy shqiptarëve në veri u krye nga një grup kriminelësh

Policia thotë se sulmi ndaj dy shqiptarëve në veri u krye nga një grup kriminelësh

Lajme
Kalo në kategori