Në internet po qarkullon një video e shkurtër, ku shihet një shofer i moshuar duke dëgjuar muzikë me zë të lartë, teksa është i bllokuar në trafik.

Derisa priste në kolonë, ai përcillte ritmin e këngës duke hedhur grushtin dhe tundur kokën fuqishëm, transmeton Telegrafi.

“Është një njeri i mësuar me këta tinguj, madje edhe syzet i ka lidhur që të mos i bien kur ndjek ritmin”, është një koment lidhur me rastin.

Prej se është publikuar filmimi, është parë afro një milion herë ndërsa nuk kanë munguar as komentet pozitive. /Telegrafi/