LAJMI I FUNDIT:

Shkoi në mbrëmjen e maturës me veturën që transporton kufoma, të gjithë u habitën kur doli nga një arkivol (Foto/Video)

Shkoi në mbrëmjen e maturës me veturën që transporton kufoma, të gjithë u habitën kur doli nga një arkivol (Foto/Video)

Një adoleshente ka menduar një mënyrë të pazakontë që të shfaqet në mbrëmjen e maturës.

Reklama

Të gjithë shokët e saj mbetën të habitur kur para dyerve të sallës ku po mbahej mbrëmja, u shfaq një veturë që merret me transportimin e kufomave, dhe nga kjo veturë doli adoleshentja që ishte fshehur brenda një arkivoli, transmeton Telegrafi.

Megan Flaherty e cila thotë se i pëlqen të organizojë ceremonitë mortore, kishte habitur të gjithë kur doli nga arkivoli e veshur me një fustan të bukur me ngjyrë të kaltër.

“Gjithmonë kam qenë e urtë në shkollë, dhe ndoshta për këtë askush nuk e kishte pritur se do ta shfaqem para restorantit në një arkivol”, ka deklaruar 17-vjeçarja nxënëse e shkollës së mesme në New Jersey. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Vizitorët e parkut në Meksikë

Vizitorët e parkut në Meksikë "ngrinë në vend" kur ariu i ndërpreu piknikun - pamjet u bënë virale në internet

Virale
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Interesante
Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Interesante
Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Fun
Përdoruesi në TikTok ka një paralajmërimin të tmerrshëm për ‘shenjat e vogla’ në letrat e tualetit tek banjat publike

Përdoruesi në TikTok ka një paralajmërimin të tmerrshëm për ‘shenjat e vogla’ në letrat e tualetit tek banjat publike

Virale
Kalo në kategori