0Shares

​Lidhja e Pensionistëve të Kosovës kanë mbajtur sot Kuvendin Zgjedhor gjatë të cilit është zgjedhur sërish kryetar Shaban Kajtazi.

Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi për media nga Lidhja e Pensionistëve të Kosovës.

“Sot, me datën 18.05.2017, u mbajtë Kuvendi Zgjedhor i Lidhjës së Pensionistëve të Kosovës. Pas shqyrtimit dhe vlersimit të punës 4 vjeqare, kuvendi njëzërit zgjodhi për Kryetar Shaban Kajtazin”, thuhet në njoftim.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)