Rihanna po shfaqte dashurinë e saj për modën e markave të shtrenjta teksa doli për një darkë vonë natën me të dashurin A$AP Rocky të martën.

33-vjeçarja me origjinë nga Barbadosi, veshi artikuj nga bashkëpunimi i projektit Gucci dhe Balenciaga Hacker, duke përfshirë një jelek dhe shall të veshur si shami, teksa shkonte për darkë në Giorgio Baldi në Santa Monica të martën mbrëma.

Asaj iu bashkua i dashuri i saj, 33 vjeç, me të cilin është konfirmuar se është në lidhje që nga maji 2021.

Në pjesën e saj të sipërme, Rihanna veshi Balenciaga Natural Hacker Women’s Natural Hacker Cocoon Puffer Gilet, i cili arrin në një çmim mahnitës prej 2,500 dollarësh.

Ajo më pas i mbajti flokët e saj të mbështjellë me shallin e saj ndërkohë – shall mëndafshi i printuar maxi GG Hacker Project – i cili kushton 530 dollarë.

Syzet e saj ishin gjithashtu nga Gucci, me kornizën e trashë të zezë që shfaq logon e Gucci-t, së bashku me xham të kuq të thellë.

Ajo e kompletoi pamjen e saj me një fund ngjyrë kafe të errët dhe taka bezhë me rripa të hollë.

Duke shoqëruar kombinimin më të avancuar të të dashurës së tij, A$AP Rocky doli me një mbulesë të bardhë të thurur me kokë me një maskë fytyre të bashkangjitur, duke qëndruar i sigurt mes variantit omikron në rritje të COVID-19. /Telegrafi/