Mundësia e fundit për kursimet tuaja më të mëdha është SOT. Përfitoni menjëherë duke telefonuar në numrin pa pagesë 0800 100 90 ose kliko KËTU për blerjet online.

Për 4 ditë më radhë mijëra konsumatorë kanë përfituar nga ofertat ekskluzive të kampanjës “Çele Çadrën”. Bashkohu edhe ti, mundësinë e ke vetëm edhe SOT.

Shfrytëzoni ofertat ekskluzive të ofruara nga brendet Dormeo, Delimano, Top Shop, Walkmaxx, Rovus dhe Wellneo.

Vetëm edhe SOT:

  • Dyshek DORMEO, | -100€ më lirë |
  • Jastëk Dormeo Siena | 70% zbritje |
  • Set batanije & jastëk | 60% zbritje |

  • Tenxhere Express, 50% më lirë
  • Fritezë PA VAJ, 31% më lirë + dhuratë
  • Pajisje kuzhine me 7 funksione, 50% më lirë

  • Lodra Magic Tracks | 70% më lirë |
  • Thithësja Victor Vac + dhuratë | vetëm 119.90€ |
  • Tharëse flokësh që paloset | vetëm 9.90€ |
  • Piskatore Wellneo | 70% më lirë

Ofertat vlejnë vetëm edhe SOT, andaj nxitoni. Thirrni falas në nr: 0800 100 90, apo porositni online duke klikuar KËTU.

artikull i sponsorizuar