Sot, kanë filluar zbritjet e MËDHA deri në 70% në të gjitha brendet: Dormeo, Delimano, Topshop, Walkmaxx, Rovus dhe Wellneo. Përfitoni tani, nga rënia më e madhe e çmimeve dhe stuhia më e madhe e ofertave dhe dhuratave! Vetëm nga 25-28 Tetor. Sasitë janë të limituara!
Telefono falas në 0800 100 90 ose KLIKONI KËTU për porosi online.

Nxitoni – stuhi zbritjesh në dyqanet Top Shop & Dormeo Home

Në të gjitha dyqanet Top Shop dhe Dormeo Home, me mijëra konsumator po përfitojnë nga zbritjet, duke përzgjedhur produktet e tyre të preferuara të cilat tash e sa vite vlerësohen si më të mirat në treg.

Dormeo, ofron gjithmonë ofertat më ekskluzive:

Dyshek DORMEO, | -100€ më lirë |
Jastëk Dormeo Siena | 70% zbritje |
Set batanije & jastëk | 60% zbritje |

Nga brendi Delimano, përfitoni zbritje në pajisjet më cilësore të kuzhinës:

Tenxhere Express, 50% më lirë
Fritezë PA VAJ, 31% më lirë + dhuratë
Pajisje kuzhine me 7 funksione, 50% më lirë

Top Shop, Rovus dhe Wellneo me rënie çmimesh si asnjëherë më parë:

Lodra Magic Tracks | 70% më lirë |
Thithësja Victor Vac + dhuratë | vetëm 119.90€ |
Tharëse flokësh që paloset | vetëm 9.90€ |
Piskatore Wellneo | 70% më lirë |

Ofertat do të zgjasin për 4 ditë rresht, mirëpo ne ju ftojnë të përfitoni sa më parë, për shkak të sasive të limituara. Telefononi falas TANI, në numrin pa pagesë 0800 100 90 ose vizitoni dyqanet tona në mbarë Kosovën. Për porosi online, klikoni KËTU.