Linja e re e telefonave Realme Narzo 30 do të zyrtarizohet më vonë këtë javë dhe tani një foto zyrtare e njëritprej modeleve, Realme Narzo 30 Pro 5G është postuar online.

Fotoja e Realme Narzo 30 Pro u postua në Twitter nga CEO i kompanive për Indinë dhe Evropën.

Telefoni thuhet se do të vijë me një procesor të MediaTek Dimensity 800U dhe një ekran 120Hz.

Më shumë detaje për pajisjen pritet të vijnë këtë javë, kur modelet e reja të zyrtarizohen.