LAJMI I FUNDIT:

Punë dhe përkushtim deri në detajin e fundit!

Punë dhe përkushtim deri në detajin e fundit!

Çdo gjë që është e mirë don punë, përkushtim deri në detajin e fundit, sidomos kur është fjala për vendbanim ku të gjithë dëshirojmë të jetojmë në një vend që është i ndërtuar aq me përkushtim sa nuk kemi nevojë të mendojmë rreth ndërtimit, produkteve, materialeve si dhe procesit të punës.

Këtë kënaqësi dhe jetesë ju ofron Al Trade Center me komplekset banesore të saj.

Ty të mbetet me zgjedh se a dëshiron me ble banesën në Prishtinë apo në Fushë Kosovë, cilëndo zgjedhje të bësh nuk do të zhgënjeheni, kështu që po ju flasim pak në pika të shkurta për benefitet e dy komplekseve të Al Trade:

Kompleksi Linda Premium Residence gjendet në lagjen Prishtina e Re, lagje shumë e qetë ku ju mundëson të keni jetën tuaj private dhe larg shurmës së madhe të kryeqytetit, ky kompleks po zbukuron qytetin me urat që lidhin objektet mes vete, po ashtu ka këto karakteristika që ju mahnisin:

– Sistemi “Smart Home”;
– Vëzhgim 24/7 me kamera;
– Parking të mjaftueshëm;
– Pishina, fitnes, sauna & spa;
– Hapësira gjelbëruese;
– Kopsht për fëmijë;
– Mjekun dhe barnatoren e lagjes, etj.

Linda Premium Residence ofron lloj lloj tipe të ndryshme të banesave por ato kanë të përbashkët dizajnin modern, hapësirat e mëdha dhe elegancën.

Kontaktoni tek Linda Premium Residence: 049318676

Ndërsa Kompleksi Linda gjendet në Fushë Kosovë, më saktësisht në Bresje, në periferi, me distancë të mjaftueshme mes objekteve, me niveli ndërtimi të jashtëzakonshëm dhe me këto karakteristika:

– Objekti ka hapësira të mjaftueshme gjelbëruese, kënde të lojërave për fëmijë;
– Objekti ka Termoizolim të jashtëm me lesh guri dhe fasadë strukturale;
– Muret e përbashkëta të banesave janë mure dy-shtresore, me izolim akustik me lesh guri në mes;
– Dritaret e kualitetit të lartë PVC: me 3 xhama termoizolues, roleta të jashtme;
– Dyer të blinduara dhe dyer të brendshme të kualitetit të lartë;
– Dysheme laminati dhe pllaka qeramike;
– Në çdo banesë ka të inkorporuar sisteme të ngrohjes qendrore
– Sistemi i sigurisë kundër zjarrit;
– Objekti banesor është i pajisur me ashensorë të cilësisë së lartë;
– Pastrimi i banesave përmes sistemit vakum të fshesës elektrike.

Kontaktoni tek kompleksi Linda: 043989111Al Trade ndërtimin e rehatinë i ka me t’leme e jo me t’bleme!

Së bashku, jemi të lumtur! Al Trade Center

Për më shumë informata kontaktoni Al Trade Center në: 

0800 77 770 (pa pagesë) dhe +383 49 777 127, +383 43 989 111+383 44 976 777
info@altradecenter.com
altradecenter.com 

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Ditëlindje e paharrueshme - një vit i VitaLand

Ditëlindje e paharrueshme - një vit i VitaLand

Vitaland
Ujë Rugove prodhon 1 milion shishe për të rritur ndërgjegjësimin kundër kancerit të gjirit

Ujë Rugove prodhon 1 milion shishe për të rritur ndërgjegjësimin kundër kancerit të gjirit

Korporata Rugove
Elita Plus mbështet muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit me paketën e analizave me zbritje dhe vizita kardiologjike falas

Elita Plus mbështet muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit me paketën e analizave me zbritje dhe vizita kardiologjike falas

Elita Plus
Vendi ku ndjehesh rehat me gjithçka afër - Tem Residence

Vendi ku ndjehesh rehat me gjithçka afër - Tem Residence

Lesna Ndertimi
Active Physiotherapy - klinikë e veçantë që bën mrekulli në fushën e fizioterapisë

Active Physiotherapy - klinikë e veçantë që bën mrekulli në fushën e fizioterapisë

Active Physiotherapy
INSTAT: Shqiptarët, pagat më të ulëta - punojnë me orë më të zgjatura se Evropa dhe rajoni

INSTAT: Shqiptarët, pagat më të ulëta - punojnë me orë më të zgjatura se Evropa dhe rajoni

Ekonomi
Kalo në kategori