LAJMI I FUNDIT:

Prishtinë, ndërron jetë personi që u godit nga një veturë ditën e shtunë

Prishtinë, ndërron jetë personi që u godit nga një veturë ditën e shtunë

Ka ndërruar jetë personi i cili u godit nga një veturë ditën e shtunë në Prishtinë.

Policia njofton se viktima nuk kishte mundur t’i përballonte lëndimeve të marra, transmeton Telegrafi.

“I dyshuari mashkull kosovar duke drejtuar automjetin e tij dyshohet se nga pakujdesia ka goditur këmbësorin mashkull kosovar duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore. Viktima pasi ka arritur në QKUK, duke mos i përballuar lëndimeve të marra ka ndërruar jetë, vdekjen e të cilit e ka konfirmuar ekipi mjekësor”, njofton policia.

Aksident në Prishtinë, lëndohet një këmbësor
Lexo po ashtu Aksident në Prishtinë, lëndohet një këmbësor

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pa intervistimit është liruar ndërsa trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion. /Telegrafi/


Në trend Lajme

Më shumë
I kërkoi bashkëshortes dhe fëmijëve ta lëshojnë shtëpinë, theri me thikë vëllanë e presion psikik nga bashkëshorti – rastet e dhunës në 24 orë

I kërkoi bashkëshortes dhe fëmijëve ta lëshojnë shtëpinë, theri me thikë vëllanë e presion psikik nga bashkëshorti – rastet e dhunës në 24 orë

Kronika e Zezë
Policia me plan operativ në Pejë, zë në flagrancë dy shoferë duke bërë gara ilegale – i gjobitë me nga 500 euro

Policia me plan operativ në Pejë, zë në flagrancë dy shoferë duke bërë gara ilegale – i gjobitë me nga 500 euro

Kronika e Zezë
Politikani opozitar serb: Pas rrahjes brutale nga njerëzit e Vuçiqit, tani po ma kërcënojnë e sulmojnë vajzën

Politikani opozitar serb: Pas rrahjes brutale nga njerëzit e Vuçiqit, tani po ma kërcënojnë e sulmojnë vajzën

Lajme
Katërvjeçarja që ndërroi jetë në QKUK, dyshohet se është rrahur nga familjarët, flasin mjekët

Katërvjeçarja që ndërroi jetë në QKUK, dyshohet se është rrahur nga familjarët, flasin mjekët

Lajme
Gjykimi i Thaçit dhe të tjerëve, ish-komandanti i UÇK-së: Në librin tim kam bërë zmadhime e zbukurime

Gjykimi i Thaçit dhe të tjerëve, ish-komandanti i UÇK-së: Në librin tim kam bërë zmadhime e zbukurime

Drejtësi
Për herë të parë në Kosovë fillon vaksinimi HPV i vajzave, kundër kancerit të qafës së mitrës

Për herë të parë në Kosovë fillon vaksinimi HPV i vajzave, kundër kancerit të qafës së mitrës

Shëndetësi
Kalo në kategori