LAJMI I FUNDIT:

Policia në Indi arreston gruan nga Uganda, iu gjet afro një kilogramë kokainë të fshehur në paruke – publikohen pamjet

Policia në Indi arreston gruan nga Uganda, iu gjet afro një kilogramë kokainë të fshehur në paruke – publikohen pamjet

Një grua është arrestuar në një aeroport në Indi, pasi policia dhe dogana i gjetën afro një kilogramë kokainë të fshehur nën paruke.

Kontrabandistja nga Entebbe në Ugandë, u kap në aeroportin Chhatrapati Shivaji në Mumbai, pasi kishte zbritur në këtë aeroport pas një udhëtimit nga Nairobi i Kenias, transmeton Telegrafi.


Policia indiane bëri të ditur se ata i gjetën 890 gramë kokainë që kap vlerën e afro një miliona euro, që e kishte fshehur nën parukë dhe sytjena.

Në një video amatore, shihen policia dhe  dogana duke hapur ngadalë parukën e saj brenda të cilës e kishte fshehur kokainën.

Ata përdorën brisqe të ngjashme me ato të mjekëve që i përdorin gjatë ndërhyrjeve kirurgjike, për t’ia prerë parukën që e kishte vendosur në kokë. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Toka mund të goditet këtë javë nga një stuhi tjetër e madhe diellore

Toka mund të goditet këtë javë nga një stuhi tjetër e madhe diellore

Botë
Koreja e Veriut hedh qindra balona me mbeturina në Korenë e Jugut

Koreja e Veriut hedh qindra balona me mbeturina në Korenë e Jugut

Azia
Britaniku me vetëm një goditje mbyt pedofilin rus, i kërkoi marrëdhënie intime vajzës së tij të mitur

Britaniku me vetëm një goditje mbyt pedofilin rus, i kërkoi marrëdhënie intime vajzës së tij të mitur

Azia
Japonezi që shpenzoi 14 mijë euro për t'u

Japonezi që shpenzoi 14 mijë euro për t'u "bërë" qen trondit sërish - tani tregon se në çfarë kafshë dëshiron të shndërrohet

Azia
The Telegraph: Zelenskyt i është kërkuar të mos përmendet anëtarësimi i Ukrainës në samitin e NATO-s

The Telegraph: Zelenskyt i është kërkuar të mos përmendet anëtarësimi i Ukrainës në samitin e NATO-s

Evropa
Njësia speciale e ushtrisë ukrainase sulmon istikamet e rusëve – eliminojnë 11 ushtarë të Putinit dhe tre tjerë i zënë rob lufte

Njësia speciale e ushtrisë ukrainase sulmon istikamet e rusëve – eliminojnë 11 ushtarë të Putinit dhe tre tjerë i zënë rob lufte

Evropa
Kalo në kategori